Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomat megnézik az utcán...

A lányomat megnézik az utcán a hapsik. Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés
15 éves lesz a lányom decemberben. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon szép lány, de mégis zavar hogy megnézik. Lehet más a helyembe emiatt egy büszke apuka lenne, de számomra ez dühítő. Majdnem odaszólok nekik, hogy "ki ne essen már a szemed" Van mikor utána is fütyülnek.. Ma volt egy ominózus pasi, valami huszas évei elején járó ürge aki szabályosan még oda is jött hozzánk, hogy megkérdezheti-e mi a neve a lányomnak. Mondtam hogy nem, és elmentünk.
2021. jún. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
0%

Most nem tudom mire gondolsz hogy nekem is hasonló élményeket kívánsz. Ha azt hogy utánam is pasik fütyülgessenek azt inkább nem is kommentálom.

De ! Hidd el ha jó csajok nyomulnának rám nekem az lenne a mennyország.

2021. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
97%

39. vagyok.

Aki utána nekem címezte, hogy 15 évesen szexelnek...

AZ, hogy szexel, nem jelenti, hogy felnőtt. Sok 23-24 éves sem felnőtt, hiába töltötte be a 18. életévét, NEM felnőtt agyilag, szellemileg, stb.

Szexelhet valaki orrba-szájba 15 évesen is attól még gyerek.

És elég szomorú, hogy sok kiéhezett kan nincs ezzel tisztában.


Hiába viselkedik a lány éretten, gyerek.

Én 26/N vagyok, és őszintén, szerintem 24 éves koromra lettem felnőtt.

De szerintem kár erről papolnom.


A megnézem a szép lányokat és a zaklatom őket meg pofátlanul paraszt módon füttyögök utánuk két külön dolog, és sokszor még a felnőtt hölgyeknek is kellemetlen, nemhogy egy gyereknek.

Igenis fogják vissza a pasik magukat és nézzék de ne legyenek alpári prosztó parasztok.

Én is utálok nőként szorongani mikor a büdös tahó paraszt beül mellém a buszon és zaklat, vagy amikor barátnőmet fogdosták.

Ha nekem mint felnőtt ez nehéz akkor milyen lehet egy gyereknek.

Szépen bókolni lehet, az megint más.

2021. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
96%
#72 maximálisan egyetértek!
2021. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
0%

17:55 tegnap

"Szexelhet valaki orrba-szájba 15 évesen is attól még gyerek.


És elég szomorú, hogy sok kiéhezett kan nincs ezzel tisztában."


Na akkor hogy is van ez?

Egy olyan filmet ami 18 év felettieknek szól mert van benne szex jelenet azt nem nézheti. De csinálni csinálhatja? Tehát amihez még fiatal hogy megnézze azt csinálni már csinálhatja?

Ment a piros X

2021. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
100%

"Egy olyan filmet ami 18 év felettieknek szól mert van benne szex jelenet azt nem nézheti"

hogyne nézhetné, nem tilos, csak nem ajánlott

2021. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
78%

#75

Igaz!

2021. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
94%

Istenem, most komolyan menjünk ebbe bele?

Teljesen mindegy, hogy a törvény szerint hány éves kortól felnőtt valaki, hány éven aluliaknak nem ajánlott nézni bizonyos filmeket,

sok törvényesen "felnőtt" is gyerek, közöttük az is, aki ezzel kötekszik.


Csókoltatom, viszlát.

2021. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kinek szólt?
2021. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
22%

Kicsit kihasználják, de ez nem kell hogy rossz legyen. Csak kielégülést ad néhány fiúnak. Akik talán önzőek, de ez van.

Nekem is lányom van, átérzem amúgy. Én csak figyelek ilyenkor, hogy ki a rosszarcú, hogyha valami ártalmas embert látok akkor rá tudjak ijeszteni.

2021. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

#77

Bocsi. A nem hasznosat én nyomtam de csak görgetni akartam a képernyőt.

Bocsi

2021. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!