Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomat megnézik az utcán...

A lányomat megnézik az utcán a hapsik. Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés
15 éves lesz a lányom decemberben. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon szép lány, de mégis zavar hogy megnézik. Lehet más a helyembe emiatt egy büszke apuka lenne, de számomra ez dühítő. Majdnem odaszólok nekik, hogy "ki ne essen már a szemed" Van mikor utána is fütyülnek.. Ma volt egy ominózus pasi, valami huszas évei elején járó ürge aki szabályosan még oda is jött hozzánk, hogy megkérdezheti-e mi a neve a lányomnak. Mondtam hogy nem, és elmentünk.
2021. jún. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
96%

Köszönöm a kedvességed, nyugodtan köpködj az utcán, ha ilyen közegben nőttél fel... mifelénk nem szokás.


Nem ránézésről írtam, hanem nyálcsorgatásról és beszólogatásról.

2021. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
34%

Nem azért köpködnék mert olyan környezetben nőttem fel hanem mert írtad , hogy zavar ha valaki vonzónak talál és azt nem leplezi.

Akkor most már döntsd el mit akarsz.

2021. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
2%

Én igaz srác vagyok, de engem is megnéznek a csajok, néha én is odanézek és ha ilyen nagyon ronda csajok néznek rám, akik kövérek, vagy nekem nem tetszik, az elegge zavar, bár igazából leszarom 😂


Ha meg szép lányok rámnéznek, esetleg mosolyognak, feldobják a napomat csak ❤️

2021. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
16%
Mit tudják ezek hogy mit kell átélni nap mint nap nekünk férfiaknak?
2021. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
100%

" zavar ha valaki vonzónak talál és azt nem leplezi."

A ránézés, esetleg egy mosoly, illetve a beszólogatás, esetleg füttyögés közt óriási a különbség. Nem vagy nő, fogalmad nincs mennyire gáz és megalázó.

2021. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
51%

#65

Nem vagyok nő! De attól még engem is zaklathattak. Vagy nem? A #63-as (tegnapelőtt 19:21) tudja miről beszélek. Nekünk ugyanolyan kellemetlen ha egy csapat nő elött megyek el és szinte szét szednek a tekintetükkel

2021. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
100%

A tekintetükkel. Az is zavaró, igen és zaklatásként élheted meg.

Ha egy csapat hapsi füttyögne utánad és "de megb*sználak" de jó kis csöcsök stb beszólásokat kapnál, azért érdekelne, hogy élnéd meg.

2021. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt persze nyilvánosan, hogy további járókelők előtt is égsz mint a Reichstag.
2021. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
0%

#67

😂😂

Jaj te szegény 😆

Mindjárt meg sajnállak.

😀

2021. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%

69: nyilván hapsi vagy és nyilván meg vagy győződve, hogy mi nők ezeket az alpári beszólogatásokat élvezzük. Vagy legalább is illene nagyon büszkének lenni és kihúzni magunkat.

Ez zaklatás és rohadt ciki, megalázó.

Hasonló élményeket kívánok neked is.

2021. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!