Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomat megnézik az utcán...

A lányomat megnézik az utcán a hapsik. Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés
15 éves lesz a lányom decemberben. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon szép lány, de mégis zavar hogy megnézik. Lehet más a helyembe emiatt egy büszke apuka lenne, de számomra ez dühítő. Majdnem odaszólok nekik, hogy "ki ne essen már a szemed" Van mikor utána is fütyülnek.. Ma volt egy ominózus pasi, valami huszas évei elején járó ürge aki szabályosan még oda is jött hozzánk, hogy megkérdezheti-e mi a neve a lányomnak. Mondtam hogy nem, és elmentünk.
2021. jún. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
#39 nem, már nem vagyok szűz. de akkor az voltam
2021. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
41%
Megnézik a 15 éves kisbabádat? :D
2021. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
22%
Költözzetek valami arab országba, ott nem lesz ilyen gondod.
2021. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk az sem mindegy,hogy kik nézegetik. Ha korabeli fiúk, az szerintem rendben van ,de ha 30,40,50 vagy afeletti emberek, az már kicsit gázos.
2021. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
78%

Most amúgy őszintén: Szerintem manapság már meg nem lehet sokszor mondani, hogy egy lány hány éves, mert némelyik 15 éves is öltözködik, sminkel stb úgy mint egy 20+ éves.

Ha meg egy 30-40-50 körüli megnéz egy 20 évest akkor már totál oké igaz, hisz betöltötte a 18-at, pont.


Csak épp nem a személyivel a homlokukon járnak a lányok az utcán, és a legtöbben max külsőségeket látják és ennyi.

2021. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
17%

Tegnap 22:42

Miért szerinted egy kilencvenes éves öregembernek egy kilencven éves ráncos öregasszony szebb mint egy 20 éves gyönyörű nő?

A szép ugyanúgy szép mindegy hogy a közönség hány éves

2021. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
81%
Normális. A füttyögés tahóság.
2021. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
100%
"Miért szerinted egy kilencvenes éves öregembernek egy kilencven éves ráncos öregasszony szebb mint egy 20 éves gyönyörű nő?" Szebb ha leélt vele egy életet. A húsz évest meg annak látja, ami hozzá képest: gyereknek.
2021. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de én teljesen megértem a kérdezőt.

15 éves kislányról beszélünk. Ahogy látom a mai gimnazistákat, gyönyörűek a lányok, és nem kell kihívóan öltözködniük ahhoz, hogy tényleg szépek legyenek.

Viszont sok pasi idősebbnek hiszi őket, de ezek a lányok még GYEREKEK. Nem, nem normális, hogy füttyögnek a pasik meg ennyire proli módon viselkednek.


Hogy miért írom? Anno mikor én voltam kamasz (és én nem voltam világszépe), rendszeresen jöttek oda pasik, kisebbségik is az utcán hozzám, nevemet kérték, stb. és emlékszem, hogy nem tudtam hogy kezelni a helyzetet meg utána szorongtam. Sőt, volt, hogy meglátott valamelyik a buszon, leszállt és rohant hozzám, én meg rendesen féltem már elmenni otthonról.

Lehet, hogy ezek szép lányok, de gyerekek, és sok prosztó pali ezt elfelejti.


Kérdező, azzal, hogy megnézik nem tudsz mit tenni akármennyire zavar. Viszont az mindenképp fontos, hogy tanítsd meg rá, hogy tud egy-egy helyzetet kezelni, ha esetleg valami rámenős pasi megy oda akkor ne szorongjon hanem határozottan lépjen fel a pasi ellen, stb. Mivel szép, meg fogják nézni rendszeresen, de ha esetleg nagyon nyomul egy pali, azt tudja kezelni.

2021. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg minden apukát zavar. Nem alaptalanul.

Nevelet lányom 14, csinos jóalakú lány. Póló, rövidnadrág, tornacipő és a hapsik lógnak ki az autóból. Ez ilyen. Akkor is ez volt, amikor én voltam 14. Én apám se örült:))

2021. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!