Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomat megnézik az utcán...

A lányomat megnézik az utcán a hapsik. Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés
15 éves lesz a lányom decemberben. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon szép lány, de mégis zavar hogy megnézik. Lehet más a helyembe emiatt egy büszke apuka lenne, de számomra ez dühítő. Majdnem odaszólok nekik, hogy "ki ne essen már a szemed" Van mikor utána is fütyülnek.. Ma volt egy ominózus pasi, valami huszas évei elején járó ürge aki szabályosan még oda is jött hozzánk, hogy megkérdezheti-e mi a neve a lányomnak. Mondtam hogy nem, és elmentünk.
2021. jún. 16. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
92%
24-es, mert ha nincs ott az apuka, akkor nem ugyanakkora tahóság füttyögve nem palástolni az érdeklődést?
2021. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
37%
Akkor is az, viszont az nem okoz orrvérzést.
2021. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
95%
Pff, engem már 12 évesen is így bámultak. Komolyan ott áltam az utcán, vártam az egyik barátnőmre és mit látok? Kocsikból az 50 éves pasik néznek, mellettem elhaladva is minden szégyenérzet nélkül stírölnek. Kaptam már füttyöt, meg a közmunások konkrét utánam fordultak. Borzasztóan feszélyezett és zavart ez. És a saját korosztályom még nem volt ilyen "merész" aztán később változott ez is. Csak azt akarom mondani, hogy igen, mást is zavarna ez, nem, szerintem nem normális ez mert komolyan ennyi pedofil hülyét....bámulják az interneten azt aki önént pakolja ki mindenét, reklámozza magát ezerrel. Ne ilyen nyálcsorgatósan, és tényleg egy kicsit se rejtve a gondolataikat nézzék a lányokat. És mielőtt valaki azt mondaná nem, egyáltalán nem öltözködtem kihívóan, farmersort volt a legrövidebb ruha rajtam ráadásul nem is az a "fél seggem kint van" hanem az a comb középig érő. Sokszor éreztem ezek miatt baromi rosszul magam, nagyon elegem van már ebből.
2021. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
16%

28, beteg vagy.

A természet kódolta így a férfiakat,nehogy már ne lehessen megnézni egy 14+ éven felüli lányt aki biológiai szempontból érett. Az lehet hogy az amerikai kultúrában ez pedofil, amit ide igyekszenek importálni. De a pedofilia az amikor biológialag éretlen kislányok tetszenek neki értsd 14 éves kor alatt.

De az hogy megnézz vki egy 14+ éven felüli lányt nehogy már bűn legyen, sokszor volt hogy buliban is beszéltem egy lánnyal azt hittem 18+ éves úgy nézett ki aztán kiderült csak 15. Honnét is kellett volna tudnom?

Rá van írva a teljesen kifejlett alakjára vagy mi hogy 15 éves lány?

2021. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
25%

30,as

Megnézem és ennyi, nem kezdek velük szerintem ez elég "uralkodás" a természeten.

2021. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
13%
velem is ugyanez történt, kb ugyanebben a korban. nem haltam bele, soha senki nem bántott vagy ilyesmi. nem is tartott sokáig
2021. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
98%
Remélhetőleg nem megb*szni fogják a lányát, hanem kölcsönös tiszteleten alapuló szexuális tevékenységben vesz majd részt 😅
2021. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
11%
33: a szerelmével xd
2021. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
0%

#36

Jaj tudjuk.. te szűz vagy😇

2021. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
100%

Ma 18:36 és 18:38

Le maradtam valamiről? Mert közbe letelt a munka időm és úgy látom még eltünt pár hozzá szólás

2021. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!