Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Válás után a különélő szülő...

Válás után a különélő szülő párjával nem szeretnének közös programot a gyerekek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném, akik valamilyen szempontból érintettek a témában. Mi ilyenkor a teendő? Jogos a gyerekek kérése, hogy ne négyesben menjenek programokra, hanem csak apával hármasban? Havonta kb 2-3 alkalomról lenne szó.
2021. jún. 19. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
84%

Jogos.

Az új pár is kibír havi 2-3 alkalmat. Ha még megfelelő intelligenciaszinttel is rendelkezik, akkor meg is érti.

2021. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha amúgy az összes láthatásra viszed az új párodat is, akkkr teljesen jogos. A gyerekek téged akarnak, nem a barátnődet. De még az is lehet, hogy csak egyszerűen nem kedvelik, csak ezt nem akarják neked megmondani.
2021. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
96%
Elvált szüleim vannak, apu egyedül él, de anyunak évek óta van élettársa. Én szeretek külön csak anyuval lenni. Nincs problémám az élettársával, jó ember, jó a kapcsolatunk, de sok közös téma nincs. Volt, hogy együtt mentünk pár órás kirándulásra, amin jól éreztük magunkat, de általában csak anyuval vagyok, ha találkozunk/meglátogatom, hisz vele több a beszélgetni valóm, közös programom. (Igaz, 17 éves voltam mikor váltak szüleim és apával maradtam, 25 évesen pedig már külön élek 4 éve. De azért remélem segített valamit a válaszom.)
2021. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy jogos. Miért akarna egy idegennel programozni?
2021. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
96%

nevelő apummal igen (volt ilyen, sajna meghalt) ő 13 èvesen került az èletembe.

hivatalosan nem "nevelőanyám" 24 èvesen mikor már más városban laktam már más volt. Emberileg nem kedveltem. Esküvőmön fordult a kocka mikor megtudtam hogy megmonta faternak ha nem jön az esküvőmre elhagyja. Azóta elnèzem a hibáit, ès rendben vagyunk...

2021. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
4: azért mert nem idegen, hanem az apukához tartozik
2021. jún. 19. 20:16
 7/72 anonim ***** válasza:
100%

mármint nevelő apummal voltunk kirándulni.

tanács: Ezt a döntèst hagyd a gyerekre... ő èrzi ezt ő tudja... ha elfogadja akkor meg mèg jobb lesz... (utolsó voltam)

2021. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
71%
attólèg idegen... èn is így fogtam fel. ès volt amibe beleengetttem szólni valamiben nem. Nevelőapum tudta hogy nem az apum, elfogadta hogy nem is tartottam annak, de tudta jól hogy èn is elfogadom azt hogy anyummal van.
2021. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
65%
A gyerekhez semmi köze.
2021. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
Szerintetek jogos tehát, ha a gyerekek nem szeretnének úgy menni nyaralni pl, hogy az apa új partnere is menjen velük? Hanem csak az apával hármasban.
2021. jún. 19. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!