Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Válás után a különélő szülő...

Válás után a különélő szülő párjával nem szeretnének közös programot a gyerekek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném, akik valamilyen szempontból érintettek a témában. Mi ilyenkor a teendő? Jogos a gyerekek kérése, hogy ne négyesben menjenek programokra, hanem csak apával hármasban? Havonta kb 2-3 alkalomról lenne szó.
2021. jún. 19. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
15%
Az itt lévők szerintem valami álomvilagban elnek. A valóság az, hogy apuka ejtette a feleséget es a gyerekeket az új friss p*nc*ert. Az exnek es a gyerekeknek ket választási lehetőségük van. Megprobalnak valamilyen kompromisszumot kötni az uj csajjal, és nem szakad meg a kapcsolat az apukaval, vagy a másik lehetőség, hogy addig furjak az uj nőt, míg annak elege lesz belőlük es elkezdi az apukat lassacskan választásra kenyszeriteni, hogy vagy ő vagy a kölykök... Nos apuka egyszer már döntött tudjuk jól hogyan, most sem lesz ez másként hiaba a "gyerek lelkivilaga" sem fogja érdekelni hiszen eddig sem erdekelte. Durva es szomorú, de ez a valóság, ezt el kell fogadnia az exnek, es a gyerekeknek meg kell próbálni jó viszonyt kialakitani az új párral kulonben apa nélkül nőnek fel.
2021. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
80%
38, alapból tisztelettel, normális ember módjára kellene egymás felé fordulni és csak akkor hangot emelni, ha a másik tesz valamit ellene. Normáliséknál legalábbis. Az, hogy nálatok nem, téged minősít.
2021. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
40%

"A valóság az, hogy apuka ejtette a feleséget es a gyerekeket az új friss p*nc*ert."

Aham, vagy mert anyuci félre kefélt.

Imádom az általánosítást, hogy csak apuka lehet szar. Tényleg megjöttek az exnejek. 🤣

2021. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
26%

44 vagyok.

Áruljátok már el, hogy mi a hihetetlen abban, amit leírtam?

Van bizony ilyen is, hogy anyuci nem fér el a bugyijában.

Az én exnejemnek sem sikerült. 🤷‍♀️

2021. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
29%

Huhú megjöttek a sértett madonnák látom. 🤣

Pontozzatok le nyugodtan, én kifogtam egy cédát attól még sajnos és az akkor 3 éves fiammal faragtunk rá erre, bármennyire is fájó nektek, hogy nem csak mi férfiak vagyunk szemétládák, hanem ti nők is lehettek riherongyok. 🤷‍♀️

Mondjuk az már lehet tényleg csak IQ kérdése, hogy ki általánosít és ki nem. 🤷‍♀️

2021. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen jogos. Elég szar a gyerekeknek már eleve elvált szülőkkel, eleve kevesebbet vannak az apjukkal de még egy idegen nőt is kerülgetni egyáltalán nem lehet kellemes. Az apukájukkal akarnak lenni, nem mással és abban az intervallumban, ami jut nekik együtt, teljesen elfogadható hogy nem akarnak osztozkodni.
2021. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
26%
A kérdésben havi 2-3 ilyen alkalomról volt szó. Se nyaralásról,se másról. Úgy tudom elképzelni, hogy néhány alkalommal kihagynák az új párt és csak apával mennének a gyerekek. Ezzel mi a gond? Ezen néhány alkalommal a nő otthon marad, vagy csinál amit éppen akar...Máskor meg az a gond, hogy a barátnő nem akar állandóan a gyerekekkel lenni és inkább pihenne.
2021. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
66%
A 10-es kommemtben vetette fel a kérdező a nyaralás. Én arra írtam pl., hogy a közös programoknál tök oké, ha csak apa-gyerekek, de ha nincs pénz külön nyaralni menni, akkor az sem járja, hogy bárki ki legyen zárva. Mert természetes, hogy a gyerek az apjához tartozik, de az új pár is, és nem kell kis pukkancsnak lenni, főleg nem ok nélkül.
2021. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
91%
Sok gyerek szemében amúgy alapból ellenség a szülő új párja, főleg a kissebbeknél.
2021. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
57%
Kerni lehet bármit, apa meg majd eldönti, akarja e. A gyerekekkel meg kell értetni, az új partner apához tartozik. Nem kell szeretni, de elfogadni és tisztelni igen. Ha apa szereti a partnerét, akkor enm fogja hagyni, hogy a gyerekei kiközösítsék, is kb biztosan az élsz a következménye, hogy ritkítani fogja, vagy teljesen megszünteti a többnapos programokat.
2021. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!