Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Válás után a különélő szülő...

Válás után a különélő szülő párjával nem szeretnének közös programot a gyerekek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném, akik valamilyen szempontból érintettek a témában. Mi ilyenkor a teendő? Jogos a gyerekek kérése, hogy ne négyesben menjenek programokra, hanem csak apával hármasban? Havonta kb 2-3 alkalomról lenne szó.
2021. jún. 19. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa lenne nálunk, de ha így akarják. Kell ilyen is.
2021. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
54%

Én nem nagyon értem, miért kéne apu új barátnőjét kitúrni. Előbb-utóbb el kell fogadni, hogy a család része lett ő is, ha akarjuk, ha nem.

Én a gyermek szerepben voltam a szüleim szétmentek, apámnak új barátnője lett.

Kellett egy kis idő, de a mostohaanyámmal jobb a kapcsolatom, mint a sajátommal. Mondjuk anyám utálja a nőt és azt is, hogy én nem ítélkezem afelett, hogy apám boldog mással. Mostanra apa és az "új nője" több éve férj és feleség, de eszembe sem jutott se régen, se most, hogy az asszonykáját kizárjam a kapcsolatból.

Egyre több a mozaikcsalád, meg az az anyuka, aki az "új barátnő" ellen szítja a gyerekét, mert ha már ő nem boldog, más se legyen.

2021. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!