Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Válás után a különélő szülő...

Válás után a különélő szülő párjával nem szeretnének közös programot a gyerekek?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném, akik valamilyen szempontból érintettek a témában. Mi ilyenkor a teendő? Jogos a gyerekek kérése, hogy ne négyesben menjenek programokra, hanem csak apával hármasban? Havonta kb 2-3 alkalomról lenne szó.
2021. jún. 19. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
60%
Jogos.
2021. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben az apának érdemes erélyesebben fellépni, és megmondani, hogy vagy négyesben mennek, vagy sehogy?
2021. jún. 19. 20:20
 13/72 anonim ***** válasza:
86%
A nyaralás szerintem már más kérdés, ott szerintem nyeljék le, hogy a barátnőd is ott van. De biztos nem havi 2-3 alkalommal mentek nyaralni.
2021. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes, ha el akarja marni magától a gyerekeit.
2021. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
69%
"Ilyen esetben az apának érdemes erélyesebben fellépni, és megmondani, hogy vagy négyesben mennek, vagy sehogy?" Nem érdemes, hacsak nem azt akarja hogy a gyerekei meggyűlöljék.
2021. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
13%

tehát te az apa ès a gyerek?

persze... jogos de ez kèt dolgon alapu: ha 1 ember azt mondja 3 tok közül hogy nem tehát az új pár azt mondja hogy exel nem engedi akkor nem lesz kirándulás.... tehát ez egy másik okból veszèjes... elsősorban a règi párod ès az új párja viszonya dönti el... mivel neki viszont van annyi beleszólása hogy ha ő n megy akkor a párja se...

2 terèszed: ha mègis ès vissza akar nyomulni az exed lesz kellemetlen pillanat...

2021. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
14%
jaaaaj... fèlreolvastam.... 2 gyerek van... akkor is egyèrtelműen jogos... ebben az esetben ha gyerek lennèk azt mondom max hogy sehogy nem megyünk.... de ezt bízd rájuk... arra figyelj hogy a gyerek döntse el...
2021. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy a kérdező szerintem az új nő, aki még ennyi teret sem akar a gyerekeknek hagyni. És hogy világossá tegyem: Ha az apa odavágja, hogy vagy négyesben lesznek, vagy sehogy, azzal arcon köpi a gyerekeit mondván: semmit sem érnek a szemében, még havi három alakomra sem, fontosabb az új nő.
2021. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg azért egy párkapcsolatban eljön az az idő, hogy a két ember együtt akar nyaralni. Mivel az sokaknak nem fér bele, hogy kétszer nyaraljon, ezért a gyerekeknek tényleg az a választásuk, hogy mennek-e apuval és a barátnővel nyaralni, vagy nem mennek apuval sem. Persze nem rögtön válás után két hónappal, de ha már évek óta elváltatok, akkor jogos.

Viszont az apukás hétvégén lehet hanyagolni a barátnőt.

2021. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
16%
utolsó: elvègre a pu...ncit tőlle kapja.... az erős fegyver
2021. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!