Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lesz a családom...

Szerintetek mi lesz a családom véleménye, hozzá állása?

Figyelt kérdés

Komolyabban megismerkedtem egy nővel (nagyon rég óta ismerem csak most készülne egy kapcsolat..)

Én 21 éves vagyok, ő pedig 25 éves, 2 gyerekes anyuka, az előző kapcsolatábol.

Szüleim imádják az unokákat, viszont az a kérdés megfordult bennem, hogy a 2 gyerek akit ha úgymond felnevelek, őket is ugyan úgy szeretni fogják? Félek, hogy mivel semmi közöm hozzájuk, nem fognak velük foglalkozni.

Jár/t már valaki a cipőmben? Mik a tapasztalatok, meglátások, vélemények?!

Tudom a felnevelés nem olcsó, elég jól keresek szerencsére ugyhogy azzal nem lesz gond. A nő családja is elég jól áll anyagilag. Fiatal is vagyok azt is tudom.



2021. júl. 5. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%
Felejtős, én a hátam közepére nem kívánnék ilyen "felelősségteljes" nőt, aki felcsináltatja magát a semmire x évesen, aztán majd veled akarja eltartatni őket.
2021. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!