Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell azon rugózni, hogy...

Miért kell azon rugózni, hogy lányokat rajzolok többnyire?18l

Figyelt kérdés

Ami azt illeti szoktam mutogatni a rajzaimat anyámnak, meg van, hogy ki is posztolom őket, lévén, hogy tök büszke vagyok arra, hogy mennyit fejlődtem.

Viszont van egy olyan probléma, hogy anyám nem túl toleráns és leszbikusnak hisz egyébként, és gondolom ezért is húzza a száját, ha látja, hogy már megint női alakot rajzoltam. Plusz mostanában néhány nőket ábrázoló rajzomon egyre kevesebbet takaró ruhák vannak, vagy éppen semmi. Az utóbbi esetben csak úgy ábrázolok, hogy az olyan részeket takarja valami, például haj, kéz, lepel, felhő, vagy bármi.

És anya nyilván látja a rajzaim, mivel van, hogy posztolok róla, neki is megmutatom, mert lelkes vagyok, és mindig utólag a megjegyzések után esik le, hogy hú, basszus, ezt lehet nem kellett volna, mert megint kombinálni fog.

Egyébként számtalanszor mondtam, hogy ha embert rajzolok, akkor azért rajzolok szinte mindig nőt, mert könnyebb, és azért mert férfias arcvonásokat nem tudok rajzolni, és valahányszor férfit rajzolok, az úgy sül el, hogy sikerült egy tök normális férfi testalkatot rajzolni, erre a feje meg ilyen lányos lesz. Kivéve, ha viking szerű, nagyon szakállas férfit rajzolok, de azt még ugye ritkán teszem. Ez a "hivatalos" magyarázat, amit mindig elmondok, a "miért megint nőt rajzoltál?" rosszalló kérdésre. Meg egyébként ha nőt rajzolok, akkor sokkal több lehetőségem van a ruhákkal, hajjal, ráadásul szerintem szebb is.


De most ennek nyilván nem a szexualitásomhoz van köze. Most szerintem nem lennék attól heteroszexuális, ha mit tudom én, pucér férfiakat rajzolnék, de attól sem leszek leszbikus, hogy csak nőket rajzolok szinte. Meg amúgy van, amikor sárkányt rajzolok, vagy rájákat, vagy épületeket. Meg amúgy azt sem nagyon értem, hogy ha leszbikus lennék, az miért lenne baj neki, de ez már mellékes...


Komolyan, miért kell a rajzaim közül az egyik témán ennyire fennakadni?



2021. júl. 14. 20:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Anyád magából indul ki, beteg
2021. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy büszke vagy arra, hogy nő vagy, és ezt művészettel akarod kifejezni.


Illetve művészi szempontból nagyobb kihívást jelent, érdekesebbek a formák mint egy férfinál.


(A kisördög a vállamon meg azt súgja, hogy rajzolj egy nagy, randa (legyen tényleg randa), részletes falloszt, és tedd valahová oda, ahol sok figyelmet kap. Mindjárt jobban fognak neki tetszeni a nők)

2021. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Rajzolj néha egy-egy álló bránert, hadd kapjon szívszélhűdést... :))))

De akkor legalább nem hiszi, hogy lezbi vagy. :-D

2021. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
97%
Ez van a befásult embereknél. Lehúznak mindent ami szerintük egy olyan dologhoz köthető ami szerintük bajt okoz a világnak. Ezért látsz annyi "mennyé kapálni hülyegyerek" posztot a sok öreg komcsi covid túlélőtől, egyszerűen nem képesek megérteni, hogy nem lesz rosszabb attól valami csak mert manapság elfogadóbb a világ afelé. Majd kinövöd, hogy érdekeljen. Azzal foglalkozz, hogy neked tetszik amit csinálsz és büszke vagy rá. 18/f
2021. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Ez a kérdés - legfeljebb nem ettől a kérdezőtől - már volt 2 hónapon belül.
2021. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
2021. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az Akt rajzolás egy külön művészeti ág. Ezen nem kéne rugózni anyukádnak. Nálam meg az a baj, hogyha pucér férfit rajzolok :/


19L

2021. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem kedves édesanyádnak, hogy azóta rajzolok, amióta ceruzát vagy zsírkrétát adtak a kezembe kiskoromban, mégsem tudok férfit rajzolni. A női formát egyszerűbb rajzolni, a ruhákat pedig élvezetesebb nőknek kitalálni, mint a férfiaknak. S lám, nem vagyok leszbikus. :'D Volt egy barátnőm, ő mindkét nemet tudta rajzolni, és leszbikus.


20/l

2021. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig nőket rajzoltam, dús hajkoronával, miniszoknyában, ékszerekkel. Babakocsis anyukákat. És nem vagyok leszbikus.

A férfiakat nem szerettem rajzolni.

45/nő

2021. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem hallottam, hogy valaki csak ellenkező neműt rajzolhat, mert különben homi.

Anyádnak vegyél egy Munkácsy, daVinci, vagy Michelangelo albumot karácsonyra, hogy lássa, hogy többségében férfiakról alkottak. Amúgy sem ártana kupálódnia!


(Ha tájképeket, vagy csendéleteteket rajzolnál, mit találna ki a a beteg fejével?)

2021. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!