Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám folyton b**ztat...

Anyukám folyton b**ztat azzal, hogy mennyit eszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, csontvékony vagyok konkrétan, mert genetikailag ilyen az alkatom. Anyukám viszont állandóan csesztet, hogy ne egyek már ennyit, meg inkább diétázzak, mint a többi lány stb..anyukám madár adagokat eszik egyébként, egy nap jó, ha eszik kétszer, 4 után pedig már semmit. Meg hogy mennyire gáz, hogy ennyi idősen striás a lábam, és folyamatosan ezt hajtogatja. Mi a véleményetek erről? Azt még hozzá teszem, hogy nem egész nap cukorkával meg csokival tömöm magam, mert az nyilván nagyon egészségtelen lenne, hanem például 3x-4x ebédelek meg ilyesmik:D ja meg este 10-kor beverek 3-4 nagy kenyeret szalonnával:P Azért nem hízok egyébként, mert gyors az anyagcserém, étkezések után negyed órával nagywc-re kell mennem
2021. júl. 17. 19:39
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
88%
Én pajzsmirigy túlműködésre gondolok. Nekem is az volt ennyi idősen. Azóta nincs, mert szedek rá gyógyszert. Akkor jöttem rá, hogy az van (vagyis csak sejtettem), mikor elkezdtem számolni a kalóriákat. Napi 4000 kcal mellett tudtam tartani a 68 kg-os testtömeget. Pedig fiú vagyok, 188 cm magas, tehát akkor kimondottan sovány voltam, kilátszottak a bordáim. Most már 2500-al tudom tartani a 77 kg-ot.
2021. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Oké, a 3-4 ebéd túlzás volt. Általában kétszer szoktam ebédelni, reggelizni nem szoktam. Emellett valami nasit szoktam enni, illetve vacsira eszek sokat. És naponta max 2x szoktam wcre menni, ezzel csak azt akartam mondani, hogy gyorsan elégetem az ételt. Általában 3x vagy 4x eszem egy nap, viszont ezek nagyobb adagok. És hozzáteszem, hogy amióta tini vagyok, a popsim már elkezdett nőni😊de nem ilyen hatalmas😂csak gondolom odament az a pár deka. Nem vagyok beteg, voltam már orvosnál, és megmondta, hogy ez csupán genetika, örüljek neki, hogy ilyen szerencsés vagyok. Egyébként vacsira tényleg megtudok enni 3-4 szelet kenyeret hagymával és szalonnával:DD
2021. júl. 17. 20:36
 13/57 anonim ***** válasza:
70%

"3x-4x ebédelek meg ilyesmik:D ja meg este 10-kor beverek 3-4 nagy kenyeret szalonnával:P Azért nem hízok egyébként, mert gyors az anyagcserém, étkezések után negyed órával nagywc-re kell mennem"

Beteg vagy! Ez nem normális. Miért anyádat hibáztassuk, ha brutális mennyiséget eszel? Te nem veszed észre, hogy abszolút nem normális, ami veled van?!

2021. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy voltal orvosnal. Csak tipikusan benyogi mindenki ezt a szoveget, aki leakarja tudni ezt a reszet a dolognak.
2021. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
88%

Akkor napi 6x eszel és 6x nagyvécézel?

És ahelyett, hogy bántalmaz, mért nem visz orvoshoz?

2021. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
81%
Válaszold azt, hogy bizony ezt az alkatot örökölted és nem bankbetétet.
2021. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
47%

Hatalmas forma lehetsz a leírás alapján :D


Mindent jól csinálsz, mind így kajáltunk tizenévesen. Viszont azért figyelj oda a minőségre is. Ezt még játszhatod pár évig, aztán hirtelen azt fogod észrevenni, hogy elkezdesz hízni a levegőtől is (huszonéves korodban).


Anyukáddal ne foglalkozzál, inkább kínáld meg a jó szalonnával este, attól úgy is kirohan a világból.


Jó étvágyat, enni bizony kell, főleg a fejlődő szervezetnek.. meg aztán annál szívderítőbb úgy sincs amikor a nők esznek :)

2021. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim válasza:
80%

Szia

A striával nincs semmi baj, minden lánynak van (szinte) és idővel úgyis kifakul. Meg alapból lányoknak azért van, mert hirtelen elkezd nőiesedni a test és nem csak a szülés miatt lehet! Nekem 11-12 éves korom óta van amúgy.

Szerintem menj el más orvoshoz is és nézésd meg a pajzsmirigyed, mert anyámnak is túltermelt és akkor nagyon energikus volt, pörgött, idegbeteg volt stb. most meg alul termel és lassú az anyagcsere, fáradékony stb.

Anyádra meg b*sszál!! De tényleg, ne hagyd, hogy lerombolja az önbizalmad és ne hagyd, hogy tönkre tegye a testképedet.

2021. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Dehogy nagywczek 6 szor:DD mondom napi 2x:D egyébként tényleg voltam orvosnál, mert aggódtak a szüleim a soványságom miatt, de tényleg genetika. Vérvétel, meg minden kivizsgálás meg lett csinálva rendesen. Szerintem is azért eszek ennyit amúgy, mert most fejlődök:D Mamám is ilyen volt, aztán felnőtt korában kezdett el hizni
2021. júl. 17. 21:33
 20/57 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ki kéne használnod ezt és sportolnod kéne. Ezt úgy se hiszed el, csak próbáld megérteni. A jelenlegi "szupermen" állapotodat tényleg elveszted 2-3 éven belül, viszont 2-3 év sporttal életed végéig szolgáló alapokat rakhatnál le. Ezen tényleg gondolkodj el. Egyél annyit amennyit csak bírsz, de tényleg. De sportolj heti négyszer. Eszméletlen durva formában leszel.
2021. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!