Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám folyton b**ztat...

Anyukám folyton b**ztat azzal, hogy mennyit eszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, csontvékony vagyok konkrétan, mert genetikailag ilyen az alkatom. Anyukám viszont állandóan csesztet, hogy ne egyek már ennyit, meg inkább diétázzak, mint a többi lány stb..anyukám madár adagokat eszik egyébként, egy nap jó, ha eszik kétszer, 4 után pedig már semmit. Meg hogy mennyire gáz, hogy ennyi idősen striás a lábam, és folyamatosan ezt hajtogatja. Mi a véleményetek erről? Azt még hozzá teszem, hogy nem egész nap cukorkával meg csokival tömöm magam, mert az nyilván nagyon egészségtelen lenne, hanem például 3x-4x ebédelek meg ilyesmik:D ja meg este 10-kor beverek 3-4 nagy kenyeret szalonnával:P Azért nem hízok egyébként, mert gyors az anyagcserém, étkezések után negyed órával nagywc-re kell mennem
2021. júl. 17. 19:39
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
35%
Jezusom! Ti normalisak vagytok? Termeszetesen Anyadnak adok igazat, mert ez mogott akar komolyabb betegseg is allhat!
2021. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

A sportolást el szeretném kezdeni még a nyáron, köszi a tanácsot:)


Nem betegség, mondom, hogy ki voltam alaposan vizsgálva

2021. júl. 17. 21:43
 23/57 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is van ilyen ismerősöm, aki nem tud hízni, és makk egészséges. Ilyen van, ezt jó genetikai adottságnak hívják. Striákat meg sportolással, illetve sok víz ivással szerintem el tudnád tüntetni, de nem gáz egyáltalán, most nőiesedsz, jól fogsz kinézni☺️
2021. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
7%

22 - menj már innen, épp dolgozunk egy bombanőn.


Kérdező: jó lesz minden, egyél amennyit tudsz és sportolj sokat, igyál sokat ahogy a 24-es írja. Minden pasi hugyozni fog utánad.

2021. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
85%
Lehet azert mondja mert túl sok pénz elmegy így kajára.
2021. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj el egy másik dokihoz is mert nem kéne negyed óra alatt végigmennie rajtad a kajának.
2021. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
92%

Most csak az a kérdés, hogy az elején mondtál nagyot, vagy a válaszok olvasgatása közben észre vetted, hogy nem kezdjük el egyöntetűen anyádat szidni, így próbálsz formálni a dolgokon.

Pl;napi 3-4 ebéd vs túloztam, csak 2

Minden étkezés után wc-zek vs napi 2-szer wc-zek

Szóval? Ha segítséget akarsz, akkor az igazat légyszi.

2021. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
0%
25 - azért ott nagyon nagy problémák lehetnek, ha pusztán evéssel csődbe lehet vinni a családi kasszát. Lehet új munkát kéne anyunak néznie akkor. Lehet anyuka a CBA-ban pénztáros 150 ezer forintért. Akkor lehet, de az nagyon nagy probléma.
2021. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
91%
A közölt adatok menet közben teljesen átalakultak. Nem mondasz igazat.
2021. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Az elején túloztam😌Anyukám fizetéséhez meg senkinek semmi köze, jól keres, nem ezért mondja. Hanem mert striáim vannak
2021. júl. 17. 22:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!