Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám folyton b**ztat...

Anyukám folyton b**ztat azzal, hogy mennyit eszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, csontvékony vagyok konkrétan, mert genetikailag ilyen az alkatom. Anyukám viszont állandóan csesztet, hogy ne egyek már ennyit, meg inkább diétázzak, mint a többi lány stb..anyukám madár adagokat eszik egyébként, egy nap jó, ha eszik kétszer, 4 után pedig már semmit. Meg hogy mennyire gáz, hogy ennyi idősen striás a lábam, és folyamatosan ezt hajtogatja. Mi a véleményetek erről? Azt még hozzá teszem, hogy nem egész nap cukorkával meg csokival tömöm magam, mert az nyilván nagyon egészségtelen lenne, hanem például 3x-4x ebédelek meg ilyesmik:D ja meg este 10-kor beverek 3-4 nagy kenyeret szalonnával:P Azért nem hízok egyébként, mert gyors az anyagcserém, étkezések után negyed órával nagywc-re kell mennem
2021. júl. 17. 19:39
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért választom a magánlabort inkább, hiába drága.
2021. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
19%
Jaj istenem, ez a menj egyből orvoshoz, orvosnál voltál már? dunma, komolyan szánalmas. Lehet annak, aki a levegőtől is hízik, hihetetlen, hogy valakinek vékony az alkata, hiába eszik, nem kell irigykedni. Aki a másikat folyton az evéssel, meg az alakjával cseszteti, az egy idióta. Engem is folyton cesztetnek, én már elintézem annyival, hogy hagyjanak békén, foglalkozzanak a saját dolgukkal. És ha napi 2x szarik? Elmondom, napi 3-4 is normális lehet.
2021. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
12%
Már hogy lenen normális? Azért mert te szarsz az egészségedre, még nem az.
2021. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
31%

16 évesen én is ilyen voltam... 175-178cm és oplyan 68-70kg... :D Amikor odamenten a hűtőhöz, anyámék már fogták a fejüket, hogy ez megint eszik...


Az összes családi ebéden/vacsorán ki volt akadva mindenki, hogy hogy tudok annyit enni, szerintük a lábamba is csúsztattam a kaját. Simán lement egy szendvics, amit egy fél kilós kenyérből csináltam úgy, hogy félbevágtam és megpakoltam. Nagy wc-re viszont jellemzően csak pár naponta mentem. :D De lazán ettem este 11-kor is, ha épp akkor voltam éhes (ez a mai napig megvan, ahogy egy kilós lasagne is lemegy ha nekiülök).


Nincs veled semmi gond. Hízni én is csak 20 fölött kezdtem el, amikor már nem volt heti 2 duplatesi plusz 2 dupla önvédelem órám és nem is csináltam komolyabb fizikai melót, mint előtte (akkor még voltak földjeink stb...).

2021. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
24%
Valljuk be nagyon jo érzés enni. Főleg tizenévesen. Tudnék én is annyit enni mint te csak anyagilag nem tehetem meg. Szerintem te is javareszt kedvtelesbol eszel, anyukád meg már nem győzi anyagilag.
2021. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
83%

Az elején az írtad nem hízol


Majd az egyik kommentbe ezt :Az elején túloztam😌Anyukám fizetéséhez meg senkinek semmi köze, jól keres, nem ezért mondja. Hanem mert striáim vannak



Egy kérdésem lenne,minden kötekedéa nélkül, tényleg érdekel, ha nem hízol, mi köze az evéanek a striákhoz?

2021. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
72%
Evésnek*
2021. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!