Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Figyelt kérdés
Apu nagyon fél engedni engem ismerkedni. Megszerettem valakit aki 9,5 évvel idősebb nálam viszont ő apu barátnőjének a legjobb barátja akit ismerek és már személyesen is. Tetszik nekem és szeretném jobban megismerni de apu észre vettem hogy írtam neki és ennek nem örült ideges lett. Mit tegyek? 16/L
2021. júl. 27. 21:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

Egyem meg a zuzád 😂

Te komolyan azt hiszed sok a közös téma ( micsoda? Zene filmek, színészek? Szídjuk a szülőket?) sok a közös vonás?

Jaj, de naív vagy életem. 🤦‍♀️


Ha egy közel 30 éves érdeklődik egy 16 éves buta naív tini után, noa az max leakarja hegedülni a bugyiját, vagy ő maga is ugyan azon az érzelmi /IQ SZINTEN VAN.

Az a 27 éves aki 16 évessel dumálgat, azt nagyvalóazínüleg nem a legjobb szándék,puszta barátság vonz, de az ia elgondolkodtató, hogy ugyan miéet nem kell egy korabeli(nek)?

2021. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%

Olvasom a nyitót: "Sok a 9,5 év?"


Azt hittem, ennyi év börtönt kaptál te vagy valamelyik családtagod. :-))) Gondoltam is magamban: az bizony nagyon sok.


De az a baj, hogy a 16 éves lány mellett a 25-26 éves férfi is túl nagy korkülönbség. 10 évvel idősebb korban már nem lenne ennyire vészes, de momentán te egy középiskolás kamasz vagy, ő pedig (remélhetőleg) évek óta dolgozik. Nagyon más élethelyzetben vagytok. Apukád helyében én is kiakadnék, pedig az itteni válaszolók között még lazábbnak számítok.

2021. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
2%
Határeset, de belefér.
2021. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Alapjáraton nem sok (köztem és a párom közt 11 év van, a szüleim közt 12), de nem 16 évesen. Ilyenkor még annyit változik a személyiséged, hogy nem fogja elbírni egy kapcsolat. Elhiszem, hogy imponál egy huszonéves pasi udvarlása, de abba gondolj bele, hogy ő ennyi idősen mit lát egy kamaszlányban és miért nem kell a saját korosztályának? (Oké, az "érettebb vagyok a koromnál" szöveget meg felejtsük is el, ebben a korban szinte mindenki ezt hiszi magáról).
2021. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
Valójában a 9,5 év nem feltétlen sok, de a te életszakaszodban az. Ha egy 40 éves férfi összeáll egy 30 éves nővel, nem lesz belőle probléma, még igazán generációs szakadék sincsen közöttük. De az egy más életszakasz. Én 30 éves férfi vagyok és tök szívesen elbeszélgetek egy 20 évessel, de teljesen látom hogy mennyire különbözünk még. Szóval úgy látom hogy belekóstol ebbe-abba, érdeklődik erre-arra, de hogy még úgy sodródik. Ellenben én meg már így jártam itt-ott, belekóstoltam ebbe is meg abba is és így elég volt, konkrét nézetem van így a világról. Szerintem egy közel a 30-hoz lévő ember már komolyodik normális esetben. Ha pedig a véleményem érdekel, egy 16 évesnek nem erre van szüksége. Nem a komolyságra, a korlátokra, a felelősségre. Éld az életed, a korosztályoddal ismerkedj, tapasztalj, bulizz stb. Ha 26 évesen azt kérdezed összeállj-e egy 35 évessel, akkor azt mondom csináld. Ismerd meg és sok sikert. De 16 évesen ezt engedd el szerintem.
2021. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
Meg akar dug*i, ennyi. Te meg raizgultal h szerelmes beled.
2021. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
14%
bezzeg ha a csaj 18 lenne a pasi 30 leszrnátok.. pedig van ahol a nagykorúság 16 évtől kezdődik.
2021. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, én meg azt hittem gyerekvállalás, már írni akartam, hogy ne ijedj meg, mert az ekkora gyerekek már tökjól felfogják, hogy mivel fog járni egy pici tesó. :D


Mondjuk így is nézheted, gondolj bele. Amikor te a homokozóbol vetted ki a másik kezéből a lapátot, ő már valószínűleg azon gondolkodott hova megy középsuliba. Amikor te kisiskolás lettél ő már az érettségin gondolkodott. Arról meg ne is beszéljünk vajon mit művelt, mikor megkezdted te a középsulit! :D


Na, sok az a 9,5 év?

2021. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%

A korkülönbségről a véleményeket leírták, amivel egyet értek. Viszont az, hogy te írsz rá a pasira, mert beleszerettél, azért gáz. Apudnál lehet, hogy ez is kiverte a biztosítékot.

A srác mit válaszolt vissza?

Lehet, hogy ő is fitalnak gondol téged magához képest.

2021. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%
Sehol nem írta hogy a pasi hajt rá- őt érdekli a hapsi.
2021. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!