Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Figyelt kérdés
Apu nagyon fél engedni engem ismerkedni. Megszerettem valakit aki 9,5 évvel idősebb nálam viszont ő apu barátnőjének a legjobb barátja akit ismerek és már személyesen is. Tetszik nekem és szeretném jobban megismerni de apu észre vettem hogy írtam neki és ennek nem örült ideges lett. Mit tegyek? 16/L
2021. júl. 27. 21:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
96%
26 és 36 között nem számítana már. De a ti esetetekben még nagyon. Nem is feltétlenül miatta, hanem bizony egy 16 éves lány nemhogy 10, de 3 év múlva sem ugyanaz az ember. Vannak persze kivételek, lehet, hogy éppen ti lennétek, de erre alapozni elég nagy butaság lenne. Elsősorban neked kell építeni magad, fejlődni, felnőni. El lehet beszélgetni, azért a 16 éves már nem a hülyegyerek kategória, a 26 éves meg még nem feltétlenül teljesen önálló felnőtt. De akkor is más az élethelyzet, mások az igények, másra helyeződik a hangsúly. Nem baj, ha te ezt most nem látod be, mert 16 éves vagy. Az lenne a fura, ha belátnád. Ő lehet éretlen, de egyrészt, az baj, ha majd' 10 évnyi az, másrészt meg te fogod megszívni vele.
2021. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
"apu észre vettem hogy írtam neki és ennek nem örült ideges lett. Mit tegyek?" Szerintem nyugodtan beszélj erről apukáddal. Biztos, hogy jót akar neked, ismer téged és az illető férfit is.
2021. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban sok.
2021. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!