Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Figyelt kérdés
Apu nagyon fél engedni engem ismerkedni. Megszerettem valakit aki 9,5 évvel idősebb nálam viszont ő apu barátnőjének a legjobb barátja akit ismerek és már személyesen is. Tetszik nekem és szeretném jobban megismerni de apu észre vettem hogy írtam neki és ennek nem örült ideges lett. Mit tegyek? 16/L
2021. júl. 27. 21:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%
16 évesen 25 éves párom volt. 5 évig húztuk,de csak amiatt,mert sok mindent elviseltem neki. Utólag látom, hogy el voltam nyomva és, hogy nem vett komolyan,pedig én érettebb voltam nála már akkor is. 21 évesen szakítottam vele. Teljesen meglepődött rajta, hogy már nem nézek úgy rá,mint az istenre... Véleményem szerint lehet, hogy szeretett,mert megkérte a kezem és komolynak tűnt,de el voltam nyomva. Szívesen kitörölném a fejemből ezt az időszakot,mert inkább többet kellett volna buliznom és jobban tanulnom.
2021. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, ő 2-4 éven belül már családalapítási korban lesz, te meg akkor fogsz érettségizni...
2021. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
95%
Ezek a fiúk azért ilyen fiatal lányokat keresnek, mert a saját korukban bottal se piszkálják őket, a hiszékeny kislányoknak viszont bejönnek. Volt 2 ilyen fiú ismerősöm, ugyanezt csinálták, mert csak velük tudtak dugni. Sok sikert a kapcsolathoz!
2021. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem beteg az olyan férfi, aki ennyi évvel fiatalabbal akar kikezdeni. Elveszi a fiatalságát a lánynak. Élvezd a fiatalságodat és ismerkedj korodbeliekkel.

Mondom ezt úgy, hogy 25 éves vagyok. Tudom, milyen volt 16 évesnek lenni és bizton állítom, hogy nem egy 25 éves kell melléd.

2021. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
98%
#24 Nem a srác akarja, a kiscsaj van belezúgva.
2021. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
97%
De most attól, hogy elhülyéskedik veled, még nem biztos, hogy olyan sok közös témátok lenne akkor is, amikor ő már feltehetően munkahelyi, lakhatási témákról akarna beszélni, te meg a töri témazáróról, meg arról, hogy ki kétszínű az osztályban és ki nem. Nevetséges.
2021. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
24%
Hát amúgy 25-26 évesek között is van ám sok különbség.... Én 23 vagyok, minimum 26 éves koromig fogok egyetemre járni, most van az első kapcsolatom, eddig nem dolgoztam és maximum majd a mester alatt szeretnék elkezdeni dolgozni, minimum 30 éves koromig én még gondolni sem akarok olyanokra mint pl. házasság, családalapítás stb. és szeretnék majd dolgozni a szakmámban, kiélvezni azokat az éveket is, tanulni, fejlődni, utazni stb. Én a környezetemben is inkább ezt látom gyakoribbnak, nem pedig azt, hogy egy 26 éves fiú/lány már a "klasszikus" felnőtt életet éli, ami arról szól, hogy dolgozik, pénzt gyűjt és akkor lakás vásárlás, házasság meg gyerek.
2021. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
81%
Ettől függetlenül én sem jönnék össze egy 16 évessel, de azt azért meredeknek tartom, hogy ne lehetne semmilyen közös témájuk (nekem pl. 14 évvel idősebb a testvérem, a legfiatalabb unokatestvérem pedig 16 évvel, a többi családtagom ugye eleve idősebb, szóval ilyen közegben nőttem fel a családban és a barátaik között, így szocializálódtam, sok időt töltöttem felnőtt társaságban és ez is hatással volt rám, még akár jobban ki is jöttem idősebbekkel mint korombeliekkel) és attól pedig határozottan falnak megyek, hogy egy 25-26 évesnek már úgy kellene gondolkoznia, hogy ő már majdnem 30, egy felnőtt dolgozó ember és gyereket kell vállalni stb., jó hogy nem a temetésére gyűjtsön.
2021. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
92%
Itt az a lényeg, hogy a közös téma elég egy kamasz kapcsolathoz, egy felnőtt kapcsolathoz viszont-amire remélhetőleg már van igénye egy harminc felé ballagó férfinak- rohadtul kevés ha ugyanazokat a filmeket szeretitek, meg ismerteitek ugyanazokat a zenéket.. Az kevés ha el tudtok csevegni egy órán keresztül.
2021. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem sok, hogyne...


Te még egy kamasz vagy, ő felnőtt. Egyébként ő egyáltalán érez bármit is irántad vagy csak te képzelegsz??? :D

2021. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!