Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szülnek az emberek ha...

Miért szülnek az emberek ha utána meg elüldözik otthonról a gyereküket?

Figyelt kérdés
Miért lett elvárás az hogy amint betölti valaki a 18. születésnapját már költözzön is el a szüleitől?

2021. aug. 4. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem belső vágyak hatására vállalták, hanem nyomásra, becsúszott, esetleg mégis akarták eredetileg, de később megbánták.
2021. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
én 18 évesen magamtól költöztem el... feleségem 24 éves koráig élt velük, és az apja nem nagyon akarta hogy összeköltözzünk... szte csak kihasználtam... Remélem még egy 50 évig közös hűségben 3 gyerekkel a hátunk mögött halunk meg...de egyenlőre gyerek még nincs ha lesz, akkor nekem csak az az elvárás, hogy dolgozzon, és tegyen félre amíg itthon van... a legrosszabb esetben 28 éves korára tud venni magának egy lakást... max kipótoljuk....
2021. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hol élsz, én elég sokat forgok ilyen korúak közt, látom a gyerekekm barátait is, egyetlen ilyent sem ismerek.


Az, hogy a gyk-n minden második hisztis kamasz ezt állítja magáról, azért még nem venném készpénznek.

2021. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Talán mert a gyereknek túl nagyok lesznek az elvárásai
2021. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Ne altalanosits es ne a gyakoribol indulj ki, ide csak azok irnak, akiknek gondjuk van, nyilvan. Van arra is pelda, amit mondasz, de ez nem elvaras es alap.


Az en kornyezetemben peldaul egyaltalan nem ez a jellemzo, sot, egy embert se ismerek (pedig eddigi eletem soran eleg sok emberrel talalkoztam mar) akit kidobtak volna otthonrol, amint betoltotte a 18-at.

2021. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez a ritkábbik eset.
2021. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#3 Itt gyakorin olvasom főleg ezt az elköltözős dolgot. Egyből legyalázzák, alázzák a kérdezőt h kiderül hogy még a szülőkkel él. Meg mindent egyből arra fognak a legtöbb kérdésnél ahol probléma van a szülő és a gyerek közt hogy még otthon él.
2021. aug. 4. 17:06
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
ugyan, itt arc és név nélkül mindenki mondja a magáét, a valóságban hidd el, egészen mások.
2021. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Na várjunk csak. Nem azért alázzák a kérdezőt, mert 18 évesen még otthon él, hanem mert panaszkodik, szidja a szüleit, utál otthon lakni, nem ad be a közösbe stb ÉS 18 évesen még otthon él. Nincs semmi baj, ha normális körülmények között vannak otthon.
2021. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem elvárás, ha a gyerek dolgozik vagy tanul. Ha lébecol, elvárja hogy eltartsák, és nem is akar semmit csinálni, már más téma.
2021. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!