Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szülnek azok az anyák,...

Miért szülnek azok az anyák, akik utána minden kimaradt élményt, lehetőséget a gyerekük szemére hánynak? Gyerekük...akit ők akartak. Senki nem kötelezte az ilyen nőket, hogy szüljenek.

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 22:27
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:

"miattad nem nyaralok" " megbíztam, miután megszülettél"


Senki nem kérte, hogy világra hozzák.

2021. júl. 13. 22:28
 2/57 A kérdező kommentje:
Facebook komment miatt írom ki a kérdést. Volt egy anyuka, aki szidta a gyerekeket, hogy miattuk marad ki minden jó az anyák életéből. Kérdem én...akkor minek szültél?
2021. júl. 13. 22:28
 3/57 A kérdező kommentje:
Mit gondolnak az ilyenek? Ez csak habos-babos kaland lesz?
2021. júl. 13. 22:29
 4/57 A kérdező kommentje:
*meghíztam
2021. júl. 13. 22:31
 5/57 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak elmaradt a védekezés
2021. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy nagyon jó kérdés. Három barátnőm van, akik véletlen születtek, minddel úgy bántak, mint a kutyával, holott nem ők tehettek róla. Ezek keserű nők, semmi nem jött össze nekik az életben azon kívül, hogy fel lettek csinálva, így valakin ki kell tölteni a dühüket. Logikát nem kell keresni benne.
2021. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Olyan anya is így vélekedett, aki állítása szerint, nagyon akarta a gyerekét. Én nem szeretem, amikor ezt teszik az anyák. Miért kell bűntudatot ébreszteni a saját gyerekükben?
2021. júl. 13. 22:35
 8/57 anonim ***** válasza:
98%

Sokan nem gondolnak bele, hogy mivel jár egy gyerek felnevelése.

Mások nagyszülői nyomásra vállalnak mert sok helyen az elvárt társadalmi norma, hogy vemhes legyen mindenki ha beleszakad akkor is.


Úgy nőttem fel végig azt hallgattam anyukámtól, hogy tönkretettem az életét és az egészségét ezért azt kívánja bárcsak ne születtem volna meg.


Engem kitagadtak a rokonok és párom is elhagyott mert nem akarok gyereket.

2021. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Főleg, amikor a gyerek kis kedves, tanul, elvan. Mégis cseszegeti az anyja. Miért? Azt is elítélem, aki a gyerekét 18 éves korában utcára teszi. Istenem, azt hitték, hogy ez csak jó dologból fog állni?🤦
2021. júl. 13. 22:36
 10/57 A kérdező kommentje:
Senki nem fog előttük hajlongani csak azért, mert szültek. Csak ezért kár erre a gané világra gyermeket szülni.
2021. júl. 13. 22:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!