Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit tennétek egy...

Szülők, ti mit tennétek egy ilyen gyerekkel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a szociális fóbiás gyereketek, akire nem figyeltetek oda eléggé, 18 éves kora után elmegy dolgozni, összeszedni egy kis pénzt, hogy utána elköltözhessen, élje a saját életét... Viszont a személyisége és az elmúlt évek családi tapasztalai miatt csak akkor hívna fel titeket, ha eszébe jutna, ami ritka lenne, mondjuk hónaponta, vagy ünnepekkor. Persze pl egy évben 4x haza látogatna, főleg, ha külföldön él. Ha egy közeli városban él, akkor azért kicsit többször. A kérdésem az lenne, hogy ezt ti hogyan élnétek meg?

2021. aug. 13. 14:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Külföldön élek, évi max 2x megyek haza. :D Miért kéne többször? A család is nyugodtan kiutazhat meglátogatni, fizetem a vonatjegyet, de miért elvárás, hogy én menjek?


Nálunk sajnos ugyanis az, ami szerintem szánalmas.

2021. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%
Semmi pénzért nem lennék átlagember. Az a halált se érdemli meg.
2021. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is évente 1-2x talalkozom velük, de ennek megvan az oka. Egy ideje nincs is ingerem több találkozóra..
2022. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!