Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit tennél, ha...

Szülőként mit tennél, ha kiderülne, hogy a gyerekedet csúfolják vagy megverik minden nap az iskolában?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 14:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképpen beszélnék az ofővel, a dirivel. Persze nem történne ettől sok, de utána a kölyköket is elővenném, a szüleiket is. Nem agresszívan, csak hogy megtudjak, mi a szitu. Ha a gyerekem az elviselhetetlen, akkor beszélnék orvossal, mit javasol. Ha nem ő a hibás, másik iskolát keresnék, mert sokszor a bántalmazott erről nem tehet. Engem is kipécézett anno az osztály, a másik osztály viszont összebarátkozott velem és megvédtek a szünetekben ahogy tudtak, körémálltak, mikor lehetett. Anyám viszont nem engedte, hogy abba az osztályba járjak, pedig a tanárok engedték volna. Ilyet én nem tennék a gyermekemmel, én engednék, hogy váltson ha látnám, hogy amúgy nincs vele gond, vannak barátai máshol, szeretik, csak néhány idióta nem bírja felfogni, hogy a szakadt ruháiról, a szegénységről, egyéb külső dolgokról nem tehet, amik miatt puszkálják.
2021. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen hetero vagyok,és teljesen heteróként írtam :)
2021. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen heteronak nem jut eszébe csak 1 esetben, ha annyira gyökér, h nem kell senkinek és attól lesz bolond.
2021. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
13%
Hetero-vagyok gyökér sem vagyok,bolond meg főleg nem és van feleségem is, szóval erről ennyit :D
2021. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
94%

Akkor gondok vannak a házasságodban. Mert, ha normális lennél, akkor eszedbe nem jutna ilyen, h "letérdelnél eléjük és addig cumiznád őket míg el nem ájulnak a gyönyörtől".

Sok homokosnak van felesége. Meg sok házasság van, ami a 4 fal között egy nagy sz@r. Meg aki bolond az nyilván nem tudja magáról, h be van torzulva.

Ez meg tipikus látens meleg duma, h ha valakinek feltűnik, h lehet meleg vagy perverz, akkor egyből azzal takarózik, h van felesége :D

2021. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
96%
Bár én nem vagyok szülő, de 27 éves vagyok, és engem is sokat bántottak anno a többiek az iskolában. Vertek, elvették a kajámat, az osztályfőnök meg pont "nem nézett oda" amikor kellett volna. Így viszagondolva, egyetlen egy oka volt annak, hogy bántottak. Az, hogy nem álltam ki magamért. A többiek látták hogy velem lehet baszakodni, és jó poén volt. Nyolcadikban végül kiálltam magamért. Ha bántottak, én is ütöttem. Elegem lett, és ha így is úgy is megvernek, legalabb kapjon a másik is. Látták a többiek, hogy már nem hagyom magam, és szépen abbahagyta mindenki a baszogatást. Velem volt a baj. Szerintem beszélj a gyerekkel hogy basszon oda nekik. Akkor keresni fognak majd mást, mert ő már nehezebb falattá válik, lesz majd egy "csicskább" akivel könnyebb baszakodni. Tudom, hogy felnőttként nem ez tűnik a legjobb megoldásnak, te ők gyerekek, másképp gondolkodnak.
2021. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
És a felvett iskolai rendőrséggel mi a helyzet? Bevált? Vagy csak dísznek vannak? Van itt olyan aki konkrétan másik városba, megyébe költözött a gyerek védelme érdekébe?
2021. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!