Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem akar elengedni...

Apám nem akar elengedni Pomázra, mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés
Egy barátomhoz mennék, de nem akar elengedni, mert ő nem ismeri azt a fiút. Össze is vesztünk emiatt. Mit tegyek? Innen pomáz 234km-re van, de nem vagyok már kisgyerek, hogy ne tudjak felülni egy vonatra...

2021. aug. 24. 00:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/362 anonim ***** válasza:
96%

"nem érti, hogy nem azért megyek. Csak meg szeretném jobban ismerni."


de értjük, azt is értjük amit Te még a rózsaszín álomvilágodban,hogy a srácnak esze ágában sincs Téged megismerni, mert akkor nem így rendezné a dolgokat. Eleve ott kezdődik a dolog, hogy nem engedné, hogy Te menj hozzá, ő menne hozzád. A többiről nem is beszélve.Mert azt mondja a szüleivel lesz, akkor az úgy is lesz? És ha még igen,(bár elég egyértelmű ez a kamu szöveg) akkor is lehetnek totál barom szülei is.

2021. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/362 anonim ***** válasza:
100%
szóval kb sopronból jönnél 4 órát? ahelyett,hogy a srác is menne 2-t, meg te is, és mindketten szépen hazamentek utána?
2021. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/362 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a lánynak tök mindegy, hányszor írjuk le azt, hogy idióta :D


Szerencsére az apjába csöppent ész, csak valahogy kimaradt a lányából :D De majd eltelik egy-két év és megköszöni, hogy nem engedték el egy random idegenhez :D

2021. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/362 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy is, pénteken úgyis megtudjuk, hogy mi történt vagy legalább is szombat reggelre :D
2021. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/362 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg ne legyél ennyire naiv! Kamaszként én is megismerkedtem így egy sráccal, csak ő pécsi volt. Hatalmas veszekedéseket levágtam a szüleimmel, ők is féltettek, de én kötöttem az ebet a karóhoz és védtem őt bőszen, meg jaj, nem lesz semmi baj. Művelt, kedves srácnak tűnt az elején, eszméletlenül haragudtam a szüleimre, hogy bántják ezt a rendes fiút. Na kiderült nemsokára hogy nem véletlenül van egyedül és nettó elmebeteg, a saját családja félt tőle és nem akarták, hogy otthon legyen. Zsarolt az öngyilkossággal, meg olyanokat mondott, hogy ha akarna, akkor bánthatna, én már férgesedek, majd teljes arccal beleállt anyámba is, akire rohadtul pipa volt, hogy átlátott rajta, hogy nem kóser. Halgass az apádra, és ezt tényleg NE! Ugyanebben a szituban voltam, és aki csak 200 kilométerrel odébb tud csak kapcsolatot teremteni, attól menekülj! Nem véletlen keres ilyen távolról...
2021. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/362 anonim ***** válasza:
89%

Mit tegyél?

Légy jó kislány és fogadj szót!

2021. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/362 anonim ***** válasza:
91%
Figyeljétek meg hogy péntekig nem fog válaszolni csak azért is és a végén közli hogy elengedett végül smiley faccel :)
2021. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/362 anonim ***** válasza:
91%
Utolso, mit szeretnel?
2021. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/362 anonim ***** válasza:
93%
78.én semmit, csak ezt gondolom :D..kérdése konkrétan lényegtelen ilyen szempontból
2021. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/362 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem el, hogy a kérdező 8 oldal válasz után sem érti meg miért ne menjen. Bazdmeg én is 16 éves lány vagyok, de ha valami hasonló dologgal rukkolnék elő a szüleimnek sztem a szart is kivernék belőlem. Soha eszembe se jutna tök egyedül elmenni ilyen messzire valaki olyanhoz akit neten ismertem meg. Nem csak a srácnál eshet bajod, akár út közben is. És nemár, hogy komolyan nem hiszed el, hogy csak a szexre kellesz. Ha nem arra kellenél nem szervezne egyből ott alvást. Aztán meg ha ott állsz és közlöd vele, hogy bocs nem akkor kezdődnek a gondok. Ha mégis megvan a baj akkor mihez fogsz kezdeni 200+ kilométerre a szüleidtől?
2021. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!