Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem akar elengedni...

Apám nem akar elengedni Pomázra, mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés
Egy barátomhoz mennék, de nem akar elengedni, mert ő nem ismeri azt a fiút. Össze is vesztünk emiatt. Mit tegyek? Innen pomáz 234km-re van, de nem vagyok már kisgyerek, hogy ne tudjak felülni egy vonatra...

2021. aug. 24. 00:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/362 anonim ***** válasza:
12%

"sztem a szart is kivernék belőlem"


El tudom képzelni milyen szüleid lehetnek...

2021. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/362 anonim ***** válasza:
94%
Ezt szerintem csak képletesen értették, de lehet, ha már három napja az ajtót csapkodná a hisztitől, hogy ő el akar menni, elcsattana egy nevelő célzatú anyai/apai pofon. Lehet nem is ártana...
2021. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/362 anonim ***** válasza:
97%
KÉrdező azért ha meglesz a találka utána írj vissza hogy hogy sikerült, engem érdekelne már ha elengednek persze :).
2021. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/362 anonim ***** válasza:
93%
Majd jönnek a vigyori fejek hogy ellógtam, húdejóvót bibibiiiii...... Mind hülyékvagyot a faterral együtt....
2021. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/362 anonim ***** válasza:
95%
Vagy a kérdések a családtól, hogy "eltűnt a lányom mit tegyek?" és hasonlók..
2021. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/362 anonim ***** válasza:
89%
Remélhetőleg az apja nem idióta kategória, és nem a gyakorin akarja megoldani a dolgot.
2021. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/362 A kérdező kommentje:

Tévedsz 84-es.

Senkire nem mondtam hogy hülye egyébként.

2021. aug. 24. 18:06
 88/362 anonim ***** válasza:
94%

Óóó, a kérdést olvasva nosztalgikus érzéseim támadtak :) én is ilyen naív voltam 16 évesen, persze nekem is dagadt a mellem, mert “érettebb vagyok a korosztályomnál”.


Igaz, fiatalabb voltam (14-15) mikor már másfél éve beszélgettem non-stop msn-en egy eszméletlenül helyes fiúval az ország másik végéből, “jártunk” is, pedig csak netről ismertük egymást. Utólag visszagondolva rengeteg figyelmeztető jel volt, de egyszer csak nyilvánvalóvá vált számomra, le is buktattam, hogy a helyes szerelmem valójában egy lány volt, aki fogalmam sincs milyen indíttatásból vert át, ráadásul ilyne hosszú ideig. Igazából mázlim volt, mert ha rosszindulatúbb vagy komolyabb oka van az átverésre megüthettem volna a bokám, szerencsére találkozni csak én akartam volna.

Aztán 16 évesen megismertem a városomból egy nálam 12 évvel idősebb srácot, aki értelmes volt, tanult, érett és jófej, bekerültem a baráti társaságába is, anyámék hiába kongatták a vészcsengőt, hogy talán még inkább a saját korosztályommal kellene barátkoznom, engem csak nem érdekelt. Aztán egy buli után sírva mentem haza, mert a jófej megbízható rendes haverom széttört rajtam egy borospoharat, amiért én nem úgy viselkedtem, ahogy ő szerette volna (nem mondtam el neki valamit, amihez semmi köze nem volt).

Általános iskolás koromban pedig egy 8-os lányt ölt meg a 20 év körüli barátja, akivel hivatalosan voltak együtt, nem titkolák a kapcsolatukat, ismerték a szülők is tudtommal. Mindenkit letaglózott, senki nem gondolta volna.

Anyám engem sem engedett el Budapestre meg ide-oda internetről megismert emberekkel. Duzzogtam és nehezteltem rá. Most 30 éves vagyok, fogom a fejem, hogy mennyire buta voltam, és ha elém állna a gyerekem hasonló ötletekkel, én sem engedném el. Téged sem engednélek el. Az egy dolog, hogy te még felelőtlen vagy és nem látod reálisnak a veszélyt, garantálom pár év múlva te is átértékeled egyébkent, de ha apád ebbe belemenne akkor arra nem lenne mentség.

Lehet, hogy ez egy rendes fiú és nem történne semmi baj, de ki lehet biztos az ellenkezőjében?!

2021. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/362 anonim ***** válasza:
94%
Ez az érettebb vagy a korodnál már harminc éve is bevett hülyítés volt ha kamaszt dugott volna valaki.
2021. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/362 anonim ***** válasza:
96%
Na Pomáz is híres lesz egy ilyen ügy miatt hamarosan..
2021. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!