Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem akar elengedni...

Apám nem akar elengedni Pomázra, mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés
Egy barátomhoz mennék, de nem akar elengedni, mert ő nem ismeri azt a fiút. Össze is vesztünk emiatt. Mit tegyek? Innen pomáz 234km-re van, de nem vagyok már kisgyerek, hogy ne tudjak felülni egy vonatra...

2021. aug. 24. 00:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/362 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolóból látom még mindig van aki nem érti, hogy nem azért megyek. Csak meg szeretném jobban ismerni.

Egyébként az 59-es válaszolónak szintén köszönöm, ez is egy jó ötlet, van egy pesti rokonunk, pest az közel van oda, lehet őt meg tudnám kérni, ha ez az ára, hogy elmehessek.

2021. aug. 24. 14:16
 62/362 anonim ***** válasza:
96%
Te nem azert mesz, de a srac nem fog szegyenloskodni, ha a labad koze kell nyulni, mikor csak ketten lesztek.
2021. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/362 anonim ***** válasza:
94%
16 eves koromban en szerintem mar nem voltam kozel sem ennyire naiv.
2021. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/362 anonim ***** válasza:
92%
Te nem érted hogy nem számít mit hiszel ha a vadidegen pasa mást akar. Amúgy kislány fordítok: odamész egy hapsihoz éjszakára= felhívás keringőre, gyakorlatilag beleegyeztél a szexbe.
2021. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/362 anonim ***** válasza:
96%
ha meg akarna ismerni, akkor mondd neki hogy félúton találkoztok, esztek, beszélgettek és kész. ha odamész messzire egy idegen pasihoz az egyenlő a dugással. és ha egy 120 kg csupa izom csávó lesz ott, nem a szüleivel él, hanem 3 hasonló haverral? megraknak, kib---k az utcára és kész. legyen már eszed bakker. ha meg dugni akarsz, keress a közeledben srácot.
2021. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/362 anonim ***** válasza:
89%

Ha ott vannak a fiú szülei, akkor talán egy hangyánit biztonságosabb. De ha a fiú megteszi, és a szülei is annyira lököttek, hogy hagyják, akkor nincs mit tenni. Bevállaltad, tudtad, hogy benne van a pakliban, te elmentél, a fiú jól érezte magát, te pedig emlékezni fogsz rá még az utolsó másodpercedben is.

Ha ránk hallgatsz, akkor ne menjél, jöjjön ő, vagy valaki kísérjen el.

2021. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/362 anonim ***** válasza:
96%
De akkor pénteken meg ne lássunk olyan kérdést, hogy "SOS, itt ragadtam Pomázon este és nincs busz amivel hazamehetek, kidobott a pasim.."
2021. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/362 anonim ***** válasza:
92%

#66 Csak a "srác" állítja, hogy a szüleivel él. Max egy Facebook profilt láthatott a kérdező, aztán vagy igaz, amit ott ír, vagy nem.

A probléma pont ebből van, hogy egy teljesen vad idegen emberhez akar ilyen messzire elutazni, ahol még segítséget sem tud kérni helyben senkitől. A legközelebbi rokon is, ha jól vettem ki, Budapesten él, és még csak ötlet szinten merült fel, hogy esetleg ő elkísérhetné, az sem biztos, hogy ráér, vagy akarja kísérgetni a kérdezőt.

2021. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/362 anonim ***** válasza:
95%

Hú én is ilyen burokban éltem. Sajnos a világ nem az a szép pillangokkal és szivárvánnyal teli boldog hely aminek hiszed.

Apádnak sem a vonattal van gondja hanem a romlott emberekkel, akik naív kislányokat rabolnak a vonatokról, és a pedofilokkal akik 19 éves pasiknak adják ki magukat hogy oda csaljanak egy fiatal lányt.

2021. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/362 anonim ***** válasza:
96%

És attól hogy otthon lesznek a szülei még nem biztos a biztoságod.

Lehet bekamuzta hogy elhidd hogy nem ér veszély, de mire odaérsz azon kapod magad hogy bizony ketten vagytok a fiúval.

2021. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!