Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem szeretnék, hogy...

A szüleim nem szeretnék, hogy fiú lakótársam legyen. Mi lenne vele a gond, ti engednétek-e stb., mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Albérletbe költözök és most lakótársat keresek magam mellé. Barátok, szaktársak stb. körében nincsen olyan, akivel együtt költözhetnék, tehát mindenképpen egy ismeretlennel fogok majd együtt lakni. Majd csak a tanév kezdetekor költözhetek be az albérletbe (addigra fog kiköltözni az előző lakó) és addig sajnos az érdeklődők sem tudják megtekinteni a lakást személyesen. Ez sokaknak nem szimpatikus, hiszen vannak csalóka hirdetések stb., a legtöbben azért szeretnék élőben is megnézni a lakást és személyesen találkozni a leendő lakótárssal is, mert az a biztos. Így már durván három hete hirdetem, de még nincsen lakótársam. Viszont én sem akartam tovább várni a kereséssel mert féltem attól, hogy szeptemberben csak nehezebb lenne lakótársat találnom, hiszen mindenki szeretné már megoldani addigra a lakhatását és persze én is annak örülnék, ha már rögtön felezhetnénk a kiadásokat is, nem kellene egyedül lennem.

Egy ismerős szólt, hogy az egyik szaktársa éppen albérletet keres, régóta ismeri őt, nagyon rendes, tiszta stb., csak fiúról lenne szó. Én elsősorban lány lakótársat szerettem volna magam mellé és így is hirdettem a szobát. Viszont igazából nem tudok erre logikus észérveket hozni. Mindig lányokkal laktam együtt és szerintem inkább csak amolyan megszokás ez, hogy lány lánnyal, fiú fiúval lakjon. Szerintem az, hogy ki mennyire tiszta, rendszerető stb., nem nemtől függ és úgyis külön szobánk lenne, tehát ebből a szempontból sem lehet gond. Úgyhogy én egyre inkább arra hajlok, hogy igent mondjak. Főleg így, hogy őt legalább ismerős ajánlotta és pozitívumokat mondott róla, mert egy ismeretlennel összeköltözni mindig lutri, tehát lehet egy lánnyal sem biztosan járnék jól.

A szüleimnek viszont nagyon nem tetszik az ötlet és ők mindenképpen azt szeretnék, hogy lánnyal lakjak együtt. Ők nagyon ellene vannak, de azt nem mondják, hogy miért.


2021. aug. 24. 12:10
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
23%
Bizony, így van, 19-es, ami pedig a rendetlenséget illeti, sok fiú rendben tartja a szobáját, hogy tisztán is, ez már kérdéses, ámde a közös helyiségek takarításában nem vesz részt.
2021. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
26%

20-as

Az más, ha strandra mész, ott nyilván félmeztelenül vannak a pasik, de ahol te laksz, ott nem vagy kíváncsi erre, főleg akkor nem, ha az az idegen fiú egy paraszt.

2021. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
89%
Én engedném, nem minden fiú rumlis erőszakoló és nem is az összes férfiba fogsz beleszeretni, akit meglátsz, de ha a a szüleid nem akarják, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy én engedném-e a lányomnak.
2021. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
76%
Összegezzük: minden férfi disznó. Lányok illatos virágszálak.
2021. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
0%
A fiúk kezet mosni sem szoktak wc-zés után. Max. nagydolog után. Akkor se, ha hazaérnek valahonnan.
2021. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
56%
Azért eléggé két táborra oszlott látszólag hozzászólások. Kíváncsi vagyok aki ennyire támogatja ezt a fajta össze költözést és lehülyézi azt aki féltené a lányát, és nem örülne ha egy fiúval lakna együtt annak van e lánya vagy van e egyáltalán gyereke. Úgy én is könnyen beszélek, hogy "jaj persze, nem nagy ügy" ha nem is vagyok érintett a témában. De úgy ha már a gyerekemről van szó más a "leányzó fekvése".
2021. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
90%

Szervusz, kedves kérdező.

Én is lánnyal laktam eddig, (lány vagyok) most pedig egy fiú ismerősömmel. Anyukám barátnőjének a fia. Így bízik benne, elenged. Egy kedves, jóképű, szerény fiúról van szó, aki egy évvel idősebb. Aranyos hozzám, semmi gond nincs. Egyenértékű lakótársnak tart, így ha a haverjai jönnek, megbeszéli velem, van egy háztartásunk. Semmivel sincs baja. Amit a 10-es kérdező írt, merek előtte bugyi-pólóban,meztelenül, vagy melltartó nélkül mutatkozni. Persze csak ha szükséges. Ő is mer előttem akár semmiben, vagy boxerben mutatkozni. Volt már egyéjszakás kalandunk is. Neked, csak azt tanácsolom, hogy ismerd meg, és mutasd be a szüleidnek. Hívd át, és nézd mire gondol.

2021. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
8%
Hát ha nem érted mitől féltenek, jogos a félelmük.
2021. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
85%

#26 anyámnak 3 lánya van, ebből kettő lakott fiúval, a húgom és én. Nem lett nagy dobra verve, a fiúk sem elvadult állatok, soha nem volt semmi probléma.


#20 voltam.

2021. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
24%

Volt már egyéjszakás kalandunk is


Minden szülő álma, hogy alkalmanként megdugja a lányát a lakótársa...

2021. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!