Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom azért mondhatta,...

A lányom azért mondhatta, hogy leszbikus, hogy bosszantson?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves lányom, előállt azzal, hogy a saját neméhez vonzódik.

Csakhogy nekem erősen kamuszagú a története. Ugyanis ő egy tipikus cicababa. Tudom nem illik a saját lányomra ilyen jelzőt mondani, de tényleg az.

Baba arcú nőies alakú, imád sminkelni, szépítkezni, öltözködni, kissé nyafka is. Szóval egyáltalán nem hiszek neki.

Gondoltam rá, hogy egyszer belenézek a telefonjába, vagy követem, hogy találjak bizonyítékot, de tudom, hogy ez nem lenne etikus.

Valami sérelme lehet irántam, de ő azt mondja nincsen semmi.


2021. szept. 11. 18:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Vannak lányos és fiús leszbikusok is. A lányod lányos leszbikus lehet.
2021. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha valóban azért mondta, hogy bosszantson, úgy kell Neked, ha fel tud vele bosszantani.
2021. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
98%

Leírás rám is passzolna, a csinos testalkatot leszámítva (én duci vagyok), én is tökre nőies vagyok, sminkelek, mégis a lányokat szeretem. Tudod, van az a típus, akiről nem mondanád meg ránézésre, hogy az. Na a lányod is ilyen.

Egyébként húsz éves. Már nem az a korosztály, aki csak úgy idegesíteni akarna heccből. Ha nagyon rossz a kapcsolat, akkor nem bosszantani akar, hanem otthagyni a retekbe.

2021. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 l0m3x ***** válasza:
88%

Van aki felvetette a személyi jogok sértegetését telefon ügyileg.

1. A lányod, akkor is az lesz ha nem gatyát húzogat le emberekről hanem bugyit.

2. Én azt veszem ki, hogy Te nem szeretnéd ezt. Nem vagyok híve az ilyesminek. Viszont, Te beszélgess vele kapcsolatokról, eggyüttlétekről és meglátod ha kamu. Azért ha két ember együtt van tudja mi a szitu.

2021. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Azért van jócskán nőies nő, aki leszbikus.

Pl Portia Di Rossi

Evan Rachel Wood

Jodi Foster

Cara Delevigne

Kristen Stewart

Samira Wiley

Anna Paquin

Ruby Rose

Ashley Benson

2021. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Az általam ismert leszbikus pár egyik tagja full férfias, sokan annak is nézik elsőre, a barátnője viszont tömény nőiesség, konkrétan légiutas-kísérő, hostess (volt), szép ruha, haj, smink mindennap. Na és mégis a nőket szereti.

A meleg pasi ismerősöm meg egyébként annyira nem nőies és annyira nem árulkodó a szexualitása, hogy meg is tetszett, nagy csalódás volt, mikor kiderült a helyzet.

2021. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
13%

#15 neharagudj, de ilyen Kristen Stewart meg Derossik egyáltalán nem nőiesek. Kb messziről lerí róluk, hogy gond van. Develigne is úgy néz ki mint egy páva ratyigyerek.

Nekem egyikről sem a nőiesség ugrik be.

2021. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
24%

Ruby Rose is kb úgy néz ki mint Justin Bieber 😂


Nálam a nőiesség nem itt kezdődik.

2021. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%
Én bi vagyok, csak az extra csinos, nőies nők vonzanak és én is nőies vagyok (mínusz smink, mert magamon rühellem), és hogy jobban felbolygassam a lelkivilágod vonzanak a femininebb pasik és a maszkulin pasik is
2021. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez a kérdése is az övé és látszik hogy élből próbál provokálni...

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2021. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!