Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom azért mondhatta,...

A lányom azért mondhatta, hogy leszbikus, hogy bosszantson?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves lányom, előállt azzal, hogy a saját neméhez vonzódik.

Csakhogy nekem erősen kamuszagú a története. Ugyanis ő egy tipikus cicababa. Tudom nem illik a saját lányomra ilyen jelzőt mondani, de tényleg az.

Baba arcú nőies alakú, imád sminkelni, szépítkezni, öltözködni, kissé nyafka is. Szóval egyáltalán nem hiszek neki.

Gondoltam rá, hogy egyszer belenézek a telefonjába, vagy követem, hogy találjak bizonyítékot, de tudom, hogy ez nem lenne etikus.

Valami sérelme lehet irántam, de ő azt mondja nincsen semmi.


2021. szept. 11. 18:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%
"Ruby Rose is kb úgy néz ki mint Justin Bieber" Ruby Rose nem is lipstick, de tud nőies lenni ha akar. Általában nem akar- és olyan kisugárzása van a csajnak, hogy full hetero létemre megnézem magamnak. Soha nem akartam nőtől semmit, ez a vicc benne, de ő annyira pasis tud lenni...
2021. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%

19

"és hogy jobban felbolygassam a lelkivilágod"


Az enyémet ilyen butasággal nem lehet, hidd el. A szexualitás magánügy. Másrészről attól még tartom, hogy akiket felsoroltál egyáltalán nem nőiesek.

Hogy te az vagy-e, nem tudom, mindenesetre kíváncsi lennék, hogy csak mondod magadról, vagy tényleg az vagy. Én elismerem ha valaki nőies, de az említettek pont nem azok.



21 "tud nőies lenni ha akar"


Lehet, hogy alapból tudna, csak mivel leszbi, így se nem akar, se nem tud. Látszik rajta, kb első pillantásra. Amúgy nekem teljesen mindegy, de a felsoroltaktól kb 100x jobb nőim voltak.

2021. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%

“akiket felsoroltál egyáltalán nem nőiesek.

Hogy te az vagy-e, nem tudom, mindenesetre kíváncsi lennék, hogy csak mondod magadról, vagy tényleg az vagy. Én elismerem ha valaki nőies, de az említettek pont nem azok.

” ez félrement, a felsorolás nem én voltam ;), nem mellesleg a kérdezőnek szólt

2021. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
72%
Akkor bocsi ;)
2021. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
Leszbikus, el kell fogadni.
2021. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%

Én biszex vagyok, aki vágja az ilyen "bi trendeket" vagy maga is bi, annak nagyjából rám néz és leesik, vagy, ha felvállalom, akkor nem lepődik meg.

Ugyanakkor a családom ezt eléggé összemossa a transzneműséggel, úgyhogy, mivel nem nézek ki túl fiúsan (igaz, extrém mód nőies se vagyok (rövid köröm, alig vagy semmi smink, gyakran bő ruhák, szeretek pár fiús témát, utálom a túl hosszú hajat)), ezért biztos rám cáfolnának. Esetleg azért is, mert "eddig sose beszéltél róla, hogy tetszik egy lány", én meg:"basszus, de, csak nem vettétek észre", szóval én nem bújtam elő itthon, csak egyik tesómnak, neki se direkt, de vele egész jól kezeljük ezt, ellazáskodjuk ezt a témát.

Ha a lányod ilyesmit mond, akkor ez van, leszbikus, békélj meg vele!

Az én anyám is idő kérdése, hogy megtudja rólam mindezt.

19/l/bi

2021. szept. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
10%
Az megvan, hogy meleg pároknál az egyik maszkulin, a másik feminin beállítottságú? Legtöbbször ugyanis ez a felállás, ott is vannak "férfi-női" szerepek akár a munkavégzésben vagy szexben, csak a nem azonos.
2021. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
94%
"Az megvan, hogy meleg pároknál az egyik maszkulin, a másik feminin beállítottságú?" Az megvan hogy ez csak egy hülye sztereotípia?
2021. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha általában előfordul hogy azért mond vad dolgokat - akár valótlanságot - hogy bosszantson, akkor akár mondatja ezt is azért.

A legegyszerűbb lenne megkérdezni tőle. Ha nem derül ki az igazság, akkor ott más baj is van.

2021. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!