Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám jogosan akar kidobni...

Anyám jogosan akar kidobni otthonról mert elakarom kötettni magam?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyereket soha. Erre akkor döbbentem rá mikor a húgom megszületett. 1,3 évig nem volt képes végigaludni egy éjszakát, az első 2 hónapban átköltöztem mamámékhoz, mert annyira kialvatlan voltam hogy suliban is rontottam. A másik a szaros pelenka olyan büdös, hogy sokszor majdnem elhánytam magam, az hogy ém ahhoz hozzányúljak nem létezik, a másik meg amikor felbüfögött és hányt is, az volt a másik dolog ami miatt volt hogy aznap már kajára sem bírtam nézni. Most hogy már nagyobb, pedig annyi türelem kell hozzá hogy csak na. Én ezt az egészet nem akarom, ezért úgy döntöttem, hogy elkötettem magam. Anyámnak mondtam, erre elkezdte hogy kidob, mert neki unoka kell.

Jogos ez? 19/f



2021. szept. 15. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
96%
Azzal egyikőtök sincs tisztában, hogy Magyarországon betöltött 40 éves kor es/vagy 3 élő gyermek az elköttetés feltétele?
2021. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? És magánorvosnál sem lehet ilyet csináltatni?
2021. szept. 15. 15:54
 3/70 anonim ***** válasza:
97%
Komoly. Nem, magán orvosnál sem.
2021. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
62%
Az 1-nek igaza van, te meg még éretlen kölyök vagy, aki csaö hözöng, de utána nézni dolgoknak nem.
2021. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet,de nagyjabol 2 masodperc alatt kiderithetted volna, ezen felesleges most anyaddal feszulni, meg se kellett volna mondanod.

Kulfoldre kell menni, ott megcsinaljak talan.

2021. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
83%
egyáltalán nem jogos, kb mintha csak azért szült volna hogy unokája legyen és utána te már nem is jelentenél neki semmit ha simán kidobna...
2021. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
84%

Anyám. 19 éves vagy, annyi víz lefolyik még a Tiszán, hogy csak na.

Elkötteted magad (mert külföldön jó pénzért ezt is megcsinálják), aztán pár év múlva találkozol életed szerelmével, akivel családot szeretnétek alapítani..de hoppá, te 19 évesen már marhára felnőttnek érezted magad eme döntéshez, így az életben nem lesz családod. Ha nem akarsz még gyereket, akkor védekezz. Ennyire egyszerű.

Anyukád meg ne szóljon már ebbe bele. Olyan unalmas ez az unokázni akarok téma.. Mindenki magának vállaljon gyereket, ne a szomszéd néninek..

2021. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
66%

Nyilvan a kerdezo agyilag 5 eves szinten van, hiszen olyan indokokat mondott, ami egyszeruen nevetseges :D Nem az a baj, ha valaki nem akar gyereket, csak nem kene elhamarkodott donteseket hozni ugy, hogy meg az illeto maga is gyerekkent viselkedik.


Egyebkent nem tudsz gumit huzni a farkadra, vagy mi? Aki nem akar gyereket, annak nem is lesz, elkotes ide vagy oda.

2021. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
62%
Külföldön megcsinálják, utána meg ismerkednél, és egymás után dobnak ki a neked tetsző lányok, mert hibás vagy, nem lehet gyereked.
2021. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim válasza:
15%

Tájékoztatásul: NEM KELL 40 évesnek lenned, vagy 3 gyerekkel rendelkezned, csak szeretik ezt hirdetni, hogy szaporodjon a magyar. A fentiek nélkül is lehet, csak ki kell fizetned a beavatkozást (állami kórházban is) és nőként egy évet váratnak, hogy jól meggondoltad-e.

Ettől függetlenül 19 évesen ezt tényleg kicsit elhamarkodottnak tartom...

2021. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!