Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran esztek együtt...

Milyen gyakran esztek együtt családilag?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnek, ahol együtt élnek a szülők és a teljesen mindegy, mennyi idős gyerekeik. (Bár a válaszok szempontjából érdekes lehet, hogy a gyerek kicsi-e még vagy már felnőtt).
2021. szept. 20. 15:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Sajnos én pedig szombaton (is) dolgozok. Ezért a szombati ebéd nekem esik ki. Vasárnap reggeli, ebéd, vacsora együtt. Már 11 éves a lányunk, így még kihasználjuk azt a pár évet, amíg felnő, és nem igényli (annyira) a mi társaságunkat...
2021. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Otthon élek.

Míg edesnayukam élt 🖤 akkor hétvégén illetve hétköznap is sokszor együtt ettünk (persze beosztasomtol függött hétköznap, illetve ha hétvégén a párommal voltam,nyilván akkor nem.)

Mióta elment azóta hétvégén, persze csak ha nem vagyok paromnal.

Felnőtt vagyok

2021. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
90%
Mi mindig együtt eszünk ha van idönk(főleg hétvégén), de senkit nem zavar ha valaki hamarabb vagy később szeretne enni, és nem ül le közénk.
2021. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ez teljesen random, mikor hogyan alakul. Nincsen külön fix ebédidő stb., mindenki akkor eszik amikor akar, azt amit akar, ott ahol akar stb. Ha ezek éppen egybevágnak akkor együtt eszünk, ha nem akkor nem.
2021. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, ha a nagy családi ebédekről beszélünk. Egyébként a család az anyám akivel midennap eszek.
2021. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
36%
31%-ra lepontoztatok, mert nem csak évente 1x ülünk le együtt kajálni, mint az átlag családok? Nagyon szép, mondhatom... jó, hogy nem kell bocsánatot kérni, amiért mi együtt eszünk és beszélgetünk és közben még meg sem öljük egymást :DDDD Nevetségesek vagytok.
2021. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
91%

Szinte soha nem eszünk együtt.

Nem azért mert nem vagyunk jóban,

hanem mert így mindenkinek kényelmesebb, mindenki akkor eszik, amikor éhes és amikor ráér.

Utálnám, ha az evésben is másokhoz kellene alkalmazkodnom.

2021. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha épp együtt otthon vagyunk (ez gyakorlatilag csak a hétvégékre szűkül le, mert a lányunk dolgozik és/vagy OKJ-ra jár, és van hogy 21.00-ra ér haza, a fiú ugyan gimnazista, de gimi után eljár diákmunkázni, feleségem EÜ-s, 12 órázik, vagy nappal vagy éjjel, én is 12 órázom, és nem mindig egyazon műszakban), akkor reggeli-ebéd-vacsora együtt.

Egyébként pedig akik épp otthon vannak, velük eszünk együtt, nem mindig teljes a létszám.

2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mindenki másképp dolgozik,van suliban. Apu mezőgazdaságban dolgozik, Anyu gyárban folyamatos műszakban minden második szombat-vasárnap dolgozik. Csak nagyobb ünnepekor tudunk együtt enni.
2021. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
27%
Nos, miután belehajszoltak egy komoly étkezési zavarba, mert azt is megszabták, mikor mennyit ehetek (meg 169/55-nél is bántottak a "nagy" súlyom miatt), inkább kerülöm a velük közös étkezéseket.
2021. szept. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!