Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/158 anonim ***** válasza:
93%
Ő dolguk, ha nekik megfelel úgy, akkor nekem is megfelel.
2021. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/158 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekik jó így, akkor az ő dolguk, biztos nem szólnék bele.
2021. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/158 anonim ***** válasza:
90%
Persze ameddig a csaj nem él vissza ezzel. (1-es voltam)
2021. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/158 A kérdező kommentje:
Ismerem a párt. Először majdnem megszóltam de ezek ismeretében sincs jogom meg amúgysem. Vélemények érdekelnének! Anyósra néha rájön hogy állást keressen a menyének és azzal hívogatja, aztán abbahagyja. De nem bántotta ezzel! Apósa meg elmondása szerint borzasztóan szenved ettől és összeszorított foggal-de udvarias kedves a csajjal.
2021. szept. 30. 12:30
 5/158 anonim ***** válasza:
94%
Tudnám hogy nem az én dolgom.
2021. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/158 A kérdező kommentje:
Apósba elnyomott harag van emiatt, de látja hogy a pár annyira szereti egymást, hogy nem tud mit tenni. Így kedves a csajjal, iszonyúan érzi a csaj hogy após emiatt szenved!
2021. szept. 30. 12:31
 7/158 anonim ***** válasza:
95%
Te mégis ki vagy a sztoriban hogy ennyire tudod a dolgokat?
2021. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/158 anonim válasza:
68%
Én 6 éve vagyok a párommal és ő is 1m felett keres. Egyáltalán nem dolgozom és fantasztikus a kapcsolatom az anyósommal. Szóval, ha nincs rászorulva a felesége, akkor minek?
2021. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/158 anonim ***** válasza:
79%

Ha azt látnám a lányon hogy nem szereti őszintén a fiamat, hanem csak ki akarja forgatni a vagyonából meg kihasználja akkor elmondanám a véleményem, de még így sincs jogom beleszólni, hogy mit tegyenek.

A leírás alapján viszont nem ez a helyzet, nekik egyszerűen így jó, gondolom a nő a háztartást vezti otthon, így nagyon harmonikus lehet az együttélés, és nem is hidegülnek el olyan miatt hogy alig találkoznak, meg töltenek időt, mert mindketten fáradtra dolgozzák magukat mire hazaérnek. És akkor sem egymással foglalkoznak, hanem vár a főzés, mosás, takarítás.

Ez amolyan klasszikus felállás, nekem is tetszene, mert szerintem így a legfenntarthatóbb egy békés, boldog párkapcsolat.

2021. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/158 A kérdező kommentje:
A csaj barátnője vagyok! Inkább itt kérdezek ki mit mondd, semmiképp se ismerősnek mondom mert diszkrét vagyok! Voltam én is otthon ugyanígy és jobb is! Sokat mesél, hogy anyósa hívogatta hogy hova jelentkezzen 5 percen belül, nehogy lemaradjon. Aztán békénhagyta. Apósa 1x mikor összevesztek közölte hogy menjen el dolgozni és utána beszéljen az élet dolgairól, ki ő? - Ezután persze megromlott az apa fia kapcsolat is. A csaj de hívom barátnőmnek egy okos szép lány, jóindulattal irigylem. Ezt a részt mégsem. Érdekel mi van vele persze, hogy végighallgattam! Apósát borzalmasan zavarja ez, mert később derült ki, hogy felmondott a barátnőm.
2021. szept. 30. 12:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!