Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/158 anonim ***** válasza:
82%
Én már unalmamban is kezdenék magammal valamit, ha ilyen helyzetben lennék. Nem mennék egy gyárba melózni ezt aláír, de biztoa keresnék magamnak olyan elfoglaltságot netán munká, amit szívesen csinálok és nem a pénzért, ezért az se számítana, ha nem keresek túl jól, de szeressem és ki tudjak benne bontakozni. Esetleg beiratkoznék valamilyen tanfolyamra, mondjuk varrni vagy nyelvet tanulni, főzni, vagy valamilyen handszerre, vagy bármi ami valaha hasznomra válhat vagy csak szimplán több lehetek általa. De ha csak otthon sorozatokat néz, meg shoppingol, meg körmös-fodrász-szoli, az szerintem is nagyon gáz, én is ismerek ilyen nőket és szánalmasnak tartom őket, hogy semmit nem érnek önmagukban, mert arra sincs igényük, hogy ha már ilyen szerencsések, akkor fejlesszék magukat bármiben, amihez kedvük szottyan, de nekik még ennyi sütnivalójuk sincs.
2021. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/158 anonim ***** válasza:
14%
Kedves kicsit paranoid 75-ös! Jó nyilván a téglás dolgot viccből írtad. Én is így a paranoidot.:) De ezt hogy értetted?: "A feleségemtől én se viselném ezt el." Miért? Adott esetben.
2021. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/158 anonim ***** válasza:
36%
Ha a nő végzi rendesen a házimunkát és nem csak a telefonján lóg egész nap az ágyban fekve, akkor rendben van. Biztos régimódiak.
2021. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/158 anonim ***** válasza:
61%
Zavarna. Hogy miért? Nem tartanám sokra azt a nőt, aki megelégszik az eltartott szereppel, semmi motivációja dolgozni, és vélhetően nem áll felelősségteljesen a jövőhöz. Emellett baromira bosszantana, ha ezt a mentalitást adná át a leendő unokáimnak.
2021. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/158 anonim ***** válasza:
26%

82-re:


84-es gyakorlatilag leírta, amit válaszolnék neked.

A felnőtt gyerekem dolgába én nem szólnék bele, de a feleségem esetében pont emiatt zavarna, amit 84-es írt.

2021. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/158 anonim ***** válasza:
17%

Tökre megérteném a szülőket HA a fiúknak átlag keresete lenne. De 1 millió havonta?? A legtöbb pár együtt nem keres ennyit, sőt.... felét talán.


Most emellett minek menjen a csaj dolgozni?? Zsebpénznek? Hogy kiidegeljék a munkatársak, ügyfelek, főnökök stb aztán fáradtan menjen haza majd nekiálljon takarítani és cseszegesse a fiút hogy nem segít? A pasi keresetéhez képest aprópénzért?


Persze sokkal jobb lenne mint hogy a hapsit meleg étellel, tiszta házzal és ugrásra kész (értsd ahogy akarod) várja....


Lehet itt hőbölögni, hogy de kitartott meg mi lesz ha ez meg az lesz.... de a pasi szüleinek ez mit számít? Minek akarják dolgozni küldeni ha szemmel láthatóan boldogok és működik a dolog? Nem az ő fiúk marad hoppon ha történne is valami...

2021. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/158 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen off-topic:

A BRUTTÓ 9k-1m mióta jó fizu? Abból azért nem lehet olyan kényelmesen élni....

2021. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/158 anonim ***** válasza:
26%

ha a kiscsaj eddig csak a suncit vakargatta miből telt neki a közös házuk felére? Vagy azt is a pasi pakolta az ingyenélő picsusz alá? Viszont akkro pofára esik a liba mert nem közös.


Pár év és kiöregszik, a pasi keres majd egy hamvas 18 évest a vén 26 éves helyett a csaj meg mehet másik eltartót keresni a sugardaddy.com.-ra. Mert a fajtája dolgozni nem fog az fix


Amúgy miért érzem hogy te vagy az ingyenélő sunci?

2021. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/158 anonim ***** válasza:
48%

Jaj istenem.. "bezzeg az en idomben" "nekunk is szar volt anno" nemhogy orulnenek hogy olyan jol megy a szeker hogy nem kell dolgozni.

Ilyenkor olyan erzesem van hogy kedves anyos meg apos masban sem latja az erteket csak a munkaban es magukat is ettol erzik ertekesnek inteligensnek hogy ok dolgoznak/tak. Vagy a masik hogy irigyek es megkeseredettek hogy nekik kellett teperni a fiataloknak meg nem.

Tuti meg is hulyulnek ha anyosom ezzel zaklatna hogy szalljak mar be a taposo malomba mert hat milyen mar az h valaki nem dolgozik omg.

Roviden ilyenszinten tukmalni bunkosag es hulyeseg. Ez az o dolguk hogyan osztjak szorozzak foleg ha jol megvannak.

Az mar megint tokre mas kerdes hogy arrol mit gondolok ha mondjuk valaki egesz eletebe el van mint a tejbe tok pl nem fejleszti magat valamiben ha mar otthon van nincsenek tervei csak teng leng. Nyilvan nem ismerem baratnod es a 70 kommentet sem bogarasztam at ugyhogy ezt ettol fuggetlenul jegyzem meg

2021. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/158 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavarna, és közöm sincs hozzá. Nekem is volt HTB időszakom. A férjemmel közös döntés volt, marhára nem érdekelt senki véleménye.
2021. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!