Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 anonim ***** válasza:
71%

“ Azt természetesnek veszi, hogy dolgozik ha lesz gyerek.”


10 evig nem jutott eszebe dolizni, de meg most sem, csak amikor vegre megvan mar a baboca, es lenne mit csinalnia, akkor elhuz otthonrol inkabb dolgozni? Most ezt csak en nem ertem?

Es akkor ki marad a gyerekkel?

A srac, aki amugy 1 milliot keres?

2021. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/158 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ami most van, annak a jövőben is jelentősége lesz. Ő dolguk persze, de ha szétmennek vagy bármi más történik, ami a kapcsolatuk végét jelentené, mit fog csinálni a csaj 30-40 évesen nulla munkatapasztalattal? Van egyáltalán valamilyen végzettsége, szakmája? A férj szülei helyében meg természetesen eszembe jutna, hogy ha a fiammal lenne valami, elértéktelenedik a munkája, balesetet szenved stb, akkor mi lesz vele, a családdal, gyerekekkel, ha a nő semmit sem tud csinálni? És igen, annak sem örülnék, ha majd a gyerekei az anyjukról vennének példát.
2021. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/158 anonim ***** válasza:
39%

Na jó. Jóslatokat fejezzük be. Csak a jelenről beszéljünk


te is jósolgatsz...

2021. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/158 anonim ***** válasza:
80%
A csaj most mit csinál? Gyerek nincs, gyereket nem kell nevelnie. Mekkora lakásban laknak? Szokott rendszeresen főzni, sütögetni? Mivel tölti a mindennapjait? Komolyan érdekel.
2021. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 anonim ***** válasza:
81%

"Azt természetesnek veszi, hogy dolgozik ha lesz gyerek."

Ne röhögtess, kérdező, miután 10 évig meresztette a hátsóját otthon, majd pont egy kisgyerek mellett fog eszébe jutni, hogy dolgozni akar?

2021. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/158 A kérdező kommentje:
Huszon legeleje a csaj. Hol dolgozott volna 10 évet?? Huszon eleje. Csak 10 éve 1pár, ebből 1éve házas.
2021. szept. 30. 14:00
 47/158 anonim ***** válasza:
66%

Engem zavarna, mert eléggé feminista vagyok és csalódnék a fiamban, hogy megelégszik ezzel a helyzettel, ahol a nő ki van neki szolgáltatva anyagilag, arról nem is beszélve, hogy olyan nőt választ akinek nincs semmi értelmes életcélja, ettől már nem is lenne szimpatikus. Szerintem ez mindkettejüktől nagyon visszamaradott hozzáállás.

De azért emiatt nem rontanám el velük a kapcsolatom, de lehet hogy megemlíteném nekik.

2021. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/158 A kérdező kommentje:
Azért lépjen a férje mert az apja ettől kivan? Ne viccelj! Írta más is, semmi köze apósának ehhez.
2021. szept. 30. 14:02
 49/158 anonim ***** válasza:
81%

20

Miért dolgozna ha a pasi eleget keres? Hát például azért mert ha ő keres 1 millát én meg 200 ezret , akkor félrerakjuk pl az én fizetésem. És ha beüt valami a férjemnél akkor van mihez nyúlni. Gondolom az 1 millából is raknak félre( nem biztos) de akkor nem 300 ezret hanem ötöt tudunk félrerakni. Szóval én erre biztatok mindenkit. Meg ugye kellenek a szolgálati évek is.

És hogy a kérdésre válaszoljak biztos zavarna. Az más kérdés hogy szóvá tenném e. A lánynak mondja el az anyja, hogy mi lehet a hátránya ha soha nem dolgozik. Pl elválnak, meghal a férj, nyugdíj, férj elveszti a munkahelyét, tàppénz,

2021. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/158 anonim ***** válasza:
91%
Huszon legeleje a csaj? És mikor jöttek össze, amikor 12 éves volt? És azóta egy pár? Na nemár, ez már kamugyanús.
2021. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!