Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/158 anonim ***** válasza:
44%
Meglenne a véleményem nyilván, de szólni nem szólnék. Mindkét versenyzőt hülyének tartom a sztoriban (a srác mindent a csaj alá tesz, aki meg majd el lesz veszve a világban ha kiteszik a kis szűrét)… ettől függetlenül nincs közöm hozzá. Én is sok hülyeséget csináltam, engem se csesztettek a szüleim mert nem akarták elrontani a szülő-gyerek kapcsolatunkat. Úgy voltak vele, hogy 'majd rájövök'. Ez egy jó taktika szerintem. Mert egyébként tényleg mindenre rájöttem magamtól...
2021. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/158 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén?


Attól, hogy tudom, nem szólhatok bele, még lehet véleményem, és nekem nem tetszene. Nem örülnék, ha olyan párja lenne, akinek egyetlen életcélja otthon lenni, kiszolgáltatva a férjének. Nem szeretném, ha az unokáim ezt tanulnák tőle, hogy ennyi elég a boldogsághoz, hogy van, aki eltart. Nem szeretném, mert bármikor adódhat olyan helyzet, hogy a fiam munkaképtelen állapotba kerül, nem keres ennyit, és akkor jó eséllyel ránk szorul (amit nyilván megtehetünk, meg fogjuk neki adni), mert ő a családfenntartó.

2021. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/158 anonim ***** válasza:
84%

A környezetemben sok válás van az miatt, hogy a jól keresőre ráakaszkodik egy újabb nő/férfi, így kirakják az addig kitartottat. Ilyennel is kell számolni. Se tapasztalat, se önállóság, se megtakarítás, így néznek ki a fejükből és munkahelyről munkahelyre járnak. Ahol gyerek van, ott a gyerekre hivatkozva próbálnak pénzt szerezni, megy a folyamatos harc a másik pénzéért..

Menjen el dolgozni, de nem másért, hanem magáért! Találja meg miben jó, részmunkaidőben vagy teljesben, de dolgozzon valamit! Kézműveskedjen, ha ahhoz ért, de ne tunyuljon el, ne legyen letojom típus, mert az meg a másik fő válóok..

2021. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/158 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit zavarna, de nem szólnék bele. Nem is azért,mert muszáj halálra dolgoznia magát az embernek ha egyszer nincs rászorulva, de igazából az,hogy valakinek 0 ambíciója van az életben és a fiam őt választotta, az zavarna. Mellesleg így a legjobb dolgozni, nincs a megélhetés terhe rajtad, azt csinálhatod amit szeretnél és élvezel, én mondjuk hasonló helyzetben biztos vállalkoznék például , így van idő felépíteni és idővel pénzt is keresni vele.
2021. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/158 anonim ***** válasza:
86%
Ha nekik kettejüknek ez megfelel, akkor nekem semmi közöm hozzá.
2021. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/158 anonim ***** válasza:
79%
Ha a férfit nem zavarja, akkor semmi köze anyóséknak hozzá! Gondolom felnőtt ember a fiúk is,tud szólni az asszonynak,ha valami nem tetszik neki.Lehet,hogy családra gyúrnak,és pont a férj szeretné,ha a felesége csak a gyerekekkel foglalkozhasson.
2021. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/158 anonim ***** válasza:
40%
Engem az érdekel, hogy hogyan lehet ennyi pénzt keresni? Milyen munka kell hozzá? :D Komolyan kérdem
2021. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/158 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak es kizarolag az o dolguk.

Viszont nem tartom ertelmes dolognak.

• Ha beut a krach, tegyuk fel a fiu elveszti az allasat, lebetegszik stb. Akkor mi lesz?


• Ha szakitananak, a lany total egyedul marad a nagyvilagban harminc-x evesen, 0 munkatapasztalattal, 0 megtalaritott penz, 0 elettapasztalat.


• Ha gyerekuk lesz, akkor tenyleg milyen pelda lesz mar szerencsetlenek elott? Ha tul sok lesz a stressz, es elmulik a szerelem, a no meg lepne, de nincs hova es nincs mibol? Kik szivjak meg a legjobban? A gyerekek, akiknek turniuk kell az otthoni allapotot, mert nincs hova menni, az anyanak meg nincs ver a pucajaban, hogy lepjen (igaz, hova is lepne?)


Ahogy mondtam, ez csak kettejukre tartozik, de a legnagyobb vesztese a tortenetnek a lany, illetve ha lesznek gyerekeik, akkor ok.

Az is lehet, hogy boldogan elnek, amig meg nem halnak, en ezt kivanom nekik.

De sajnos manapsag mar elmultak azok qz idok, a regi idokben sem volt boldogsag halalig, csak tehetetlenseg, es kussban maradas.

Ezert erthetetlen szamomra, hogy egy no 2021-ben, megelegedjen azzal, hogy ilyen szinten kiszolgaltatott legyen, sajat akaratabol.

2021. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/158 anonim ***** válasza:
22%
Miért van ez az após dolog ENNYIRE kihangsúlyozva? Nem egészen értem.
2021. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/158 A kérdező kommentje:
1000% hogy fog dolgozni, tudom. Most jön a nincs rá garancia szöveg! Akkor majdnem biztos, úgy mondom!
2021. szept. 30. 13:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!