Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/158 anonim ***** válasza:
32%
Hasonló a helyzet nálunk is. Nem szólok bele, de rettentően zavar, hogy kihasználják a fiamat. Nem tudom mit tehetnék, hogy ne így legyen.
2021. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/158 A kérdező kommentje:
Azt mondta pár napja is, de bár segíthetnék, hogy kedvesek vele nem bántják, de folyamatosan érzi, hogy majd megőrülnek anyósék emiatt. Ismerősökkel tuti nem beszélem ezt ki.
2021. szept. 30. 12:51
 13/158 A kérdező kommentje:
10 éve egy pár, 1 éve házasok. Milyen kihasznál? Ha egy fél éves kis kapcsolat lenne megértem ezt az aggodalmat. Mégis mit használna ki?
2021. szept. 30. 12:53
 14/158 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha a barátnőd élvezi hogy totál kiszolgáltatott...
2021. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/158 anonim ***** válasza:
70%

Igen, zavarna, rettenetesen, hiszen nőként magam is dolgozom és a páromtól is elvárom. Azt is evidensnek tartom, hogy a lányom se éljen eltartottként. Hacsak nem egy kúria háztartásvezetését végzi vagy egy raklap gyerek menedzselését, mert akkor más a helyzet. Számomra nem szimpatikus az "élek bele a világba" hozzáállás háttér nélkül.


Viszont megjegyzést nem tennék, de ha szóba kerülnek és véleményt kellene mondanom, tényszerűen közölném ezt. Ezt az állást keresek neki és hasonló játszmákat szintén hagynám. Nem tudok mit csinálni a helyzettel, el kell fogadni.

2021. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/158 anonim ***** válasza:
70%

Nem tartozna rám úgy érzem, mégis nagyon zavarna.

Nem túl sokminden van az életben,amit nehezen tudok megemészteni,de a nem dolgozó ember típus az ilyen.

Azt is megértem,hogy van ahol ez működik,hogy nincs szükség rá vagy nem szorul rá mégsem tudom elfogadni.

Nyilván a gyerekemmel nem akarnám elrontani a kapcsolatot, ezért megpróbálnám tartani a szám.

Természetesen sokat számítana az elfogadásban,ha azt látom hogy a gyerekem boldog és nem számításból van vele a társa.

2021. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/158 anonim ***** válasza:
64%

Na de mi a terve a lanynak? Csak ul a seggen, amig eltelik az elet felette? Teljes kiszolgaltatottsagban?

Engem nem az zavarna, hogy “kihasznalja” a fiamat, az az o dolga, inkabb a tudat, hogy a fiamnak nincs igenye egy fokkal ertelmesebb, karakteresebb emberre, es ehelyett megelekszik egy lenyegeben szobanovennyel/hazicseleddel/kiskutyaval.

2021. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/158 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen lesz@rnám, mivel nem az én dolgom. Az más lenne, ha látványan kihasználná vagy nem becsülné.
2021. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/158 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekik jó kinek rossz? Véleményem lenne, de mélyen hallgatnék, nincs közöm hozzá.
2021. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/158 anonim ***** válasza:
74%

Mert ha elmenne dolgozni és kb.tizedannyit vinne haza havonta mint a férje, akkor az nem zavarná azokat akiket ez is?

De, akkor meg az lenne a probléma, azért lenne lenézve! Ekkora fizetés bőven elég két embernek még akkor is ha gyermekeik lesznek. Ilyen esetben nem tudom miért kellene a feleségnek is dolgoznia?

2021. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!