Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
 101/158 anonim ***** válasza:
21%
Drága, a HTB nem azt jelenti hogy pénzért dugatja magát, de egyébként semmi dolga... Azt még mindig ri.bancnak hívják.
2021. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/158 anonim ***** válasza:
20%

100!


Nem kell odamenni, ilyen egyszerű. Nem kötelező HTB-nek lenni. Igaz, a többség szívesen lenne az, csak nem teheti meg. Tudom, te kivétel vagy, hiszen te vagy NASA mérnök vagy agysebesz vagy, milliókat keresel es imadod a munkadat.

2021. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/158 anonim ***** válasza:
57%

Én nem véleményezném, hacsak nem kérdezik meg kifejezetten, hogy én hogyan látom, de természetesen magamban lenne pár gondolatom.

Először is mélységesen lenézem azt az embert, akit intellektuálisan kielégít a semmittevés. És igen, kicsit hülyén érezném magam, hogy olyan gyereket sikerült nevelnem, akinek a szemében egy ilyen ember teljesértékű partner tud lenni.

Nem gondolom, hogy a mai világban a pénzkeresés terhe egy az egyben az egyik felet kellene, hogy terhelje. Ez senkinek nem jó. Az egyik félre aránytalanul nagy fizikai és mentális terhet ró, a másik meg teljes kiszolgáltatottságban él. A pénzkeresés, a stressz meg megrövíditi az életet, ha esetleg történne emiatt valami a gyerekemmel, hát, nem repesnék, mellesleg a nő mit tudna csinálni ebben a helyzetben? Valamilyen szinten így mindketten kiszolgáltatottak.

Én nem tudnék felnézni egy ilyen partnerre, a barátnőd egy kis csitri, és nagyot fog koppanni, mert ha tényleg 14 évesen jöttek össze, akkor amúgy sem jósolok nagy jövőt nekik.

2021. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/158 anonim ***** válasza:
72%
#102 haha :D Egyik sem vagyok, bár a munkámat tényleg szeretem. Olyan helyen viszont tényleg nem élnék, ahol a nők munkajogait korlátozzák. Aki HTB akar lenni, felőlem legyen. Amúgy miből gondolod, hogy a "a többség szívesen lenne az"? Milyen többségről beszélsz? Ismered mindenki véleményét, felmérést végeztél, vagy mi?
2021. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/158 anonim ***** válasza:
21%

"Először is mélységesen lenézem azt az embert, akit intellektuálisan kielégít a semmittevés."


Konkrétan honnan veszed, hogy aki HTB az semmittevéssel tölti az életét?



"Amúgy miből gondolod, hogy a "a többség szívesen lenne az"? Milyen többségről beszélsz? Ismered mindenki véleményét, felmérést végeztél, vagy mi?"


Olvasgass egy kicsit gyermekvalallas témakörben. Ne csak olvass, értelmezve olvass.

2021. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/158 anonim ***** válasza:
34%

98as, de a HTB az kitartott. Mert mit ad a házasságba a rendszeres lábszétrakáson kívül? Bármit olyat amit egy normális, megbecsülést érdemlő DOLGOZÓ nő nem?


A pasi fizet a lukért, ennyi.

2021. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/158 anonim ***** válasza:
39%
Hát én nem neveznék HTB-nem egy nőt aki otthon ül, de még gyerek sincs... egy lakást rendben tartani max napi egy óra, a főzésben se kell megszakadni, a mosást már gép végzi. Mi is a munka gyerek nélkül?
2021. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/158 anonim ***** válasza:
25%
106 tiszta ruhát,tiszta lakást,meleg ételt,ahol gyerekek vannak ott ellátja,neveli,tanítja őket,intézi az összes ügyet a ház körül (számlák fizetése,bevásárlás,stb)Nem vagyok háztartásbeli,és lehet ezeket munka mellett is csinálni,de munka mellett piszok nehéz mindenhol helyt állni.
2021. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/158 anonim ***** válasza:
43%

106!


Értem. Tehát a normális, megbecsülést érdemlő Katika keresi a minimálbért mondjuk mint Tesco pénztáros, ezért aztán ha szétteszi a lábat Janinak, az asztalos férjének, aki szinten minimalbert keres, akkor az teljesen jo, ugye. Ha Zsuzsi, a HTB teszi szét a lábát a ferjenek, Pistinek, aki 1millat keres, az már nem jó, árra köpködni kell. Zsuzsinak mennie kellene minimálbért keresnie.


Te, áruld már el, neked miért fáj, ha másnak ez így megfelel? Neked semmi hatranyod belole

2021. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/158 anonim ***** válasza:
33%

98as nem élősködö? Akkor mi? Normális, dolgozó, értékes nő? Nem..semmi hasznosat nem tesz a társadlaomért, semmi értelme a létezésének, azon kívül hogy llegző guminő.


Mélységesen lenézem és megvetem az olyan motiválatlan, 0 intellektussal rendelkező nőket akiket kielégít hogy egy pasi ágymelegítője legyen és ezért lelkesen tapsikoljon megalázva saját magát és a női nemet.


nekem nem kéne egy ilyen semmirekellő. És szerencsére a normális férfiak is az egyenrangú partnert keresik nem a kitartott luvnyát.


De a pasi is idióta, hogy még azután is fizetne a nőnek ha már kellően kihasználta a lukat és keres fiatalabbat. Meg is érdemli hogy egy számító aranyásó élősködjön rajta

2021. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!