Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
 111/158 anonim ***** válasza:
75%

Akit 24 évesen kielégít a HTB szerep úgy, hogy még gyerek sincs, az valószínűleg nem a legélesebb kés a fiókban és egy lusta nőszemély.

Van egy barátnőm, aki a szülei révén jelentős vagyoni háttérrel rendelkezik, ennek ellenére rendesen dolgozik, mert megmondta, hogy nem szeretne szellemileg leépülni.

2021. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/158 anonim ***** válasza:
14%

107!


HTB=HázTartasBeli. Nincs benne munka. Ha akarja, vesz fel takarítónőt, kertészt, viszi mosodába a ruhát, stb.

2021. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/158 anonim ***** válasza:
25%
109es nekem aztán mindegy ha téged nem zavar hogy az emberek 80%a lenézi a fajtádat. Nem volt motivációd normális végzettséget szerezni de van lukszi és találtál egy barmot aki ezt kibéreli tőled valamennyi időre, és még azt hiszed bármennyit is érsz... kb prosti vagy, a szolgáltatásaidat fizeti meg csak nem több tíz hanem egy pasi.
2021. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/158 anonim ***** válasza:
54%
Ok, az értelmi szint a nullához közelít itt, gondolom az irigység az oka. Nem kívánok ezen a szinten társalogni. Fájdalmasan korlátoltak vagytok. Nem értem miért fáj nektek, ha két felnőtt ember így dönt. Téma részemről lezárva. Sziasztok.
2021. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/158 anonim ***** válasza:
9%
111es egy kitartott nem tud szellemileg lejjebb épülni :-D Annál a szintnél már nincs lejjebb. Csóválja a farkincáját az alamizsnáért csak meg ne kelljen moccanni mert a szexen kívül semmi máshoz nem ért.
2021. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/158 anonim ***** válasza:
65%
114es miért lennék irigy egy kitartottra? Én önmagam, kapaszkodj meg munkával(tudod, amit normálisék a pénzért csinálnak) el tudom érni hogy ne szoruljak senki alamizsnájára.
2021. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/158 anonim ***** válasza:
68%

"Nem kötelező HTB-nek lenni. Igaz, a többség szívesen lenne az, csak nem teheti meg. Tudom, te kivétel vagy, hiszen te vagy NASA mérnök vagy agysebesz vagy, milliókat keresel es imadod a munkadat."

Te meg miből gondolod, hogy egy átlagos keresettel, jóval "hétköznapibb" állásban dolgozó nő minden vágya az lenne, hogy ne kelljen dolgoznia? Képzeld, sokan vannak, akik számára fontos a munka, karrier, intellektuális kiteljesedés, és nem elégednének meg azzal, hogy otthon ülnek, miközben a pasi hozza a pénzt.

"Olvasgass egy kicsit gyermekvalallas témakörben."

Mégis mit olvastál te gyermekvállalás témakörben, amiből levontad azt a általános következtetést, hogy a nők többsége szívesen lenne háztartásbeli?

2021. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/158 anonim ***** válasza:
22%

Hát gyerekek, itt aztán mindenkinek 0 a humorérzéke.

Hergeljétek csak magatokat a "kitartott" témán.

Eszem megáll mennyi savanyúcukor van itt.

A 17:18-as voltam.

2021. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/158 anonim ***** válasza:
70%

Személy szerint senkinek az ég adta világon nincs köze ehhez csak is kettejüknek.

A kitartottságnak a legnagyobb hátránya, ha a kapcsolat zátonyra fut több 10 év után. Na akkor a hölgy szívhatja a fogát. Kellemetlen lehet majd nyugdíj előtt állva számolgatni..

2021. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/158 anonim ***** válasza:
33%

Hát, személy szerint én szívesen maradnék itthon, és várnék babát, ez a terv csak, ez nem teljesül könnyedén.

Mi 6-éve vagyunk együtt, ebből 3 éve vagyunk házasok.

Egyszer történt olyan, hogy az akkori munkahelyemről kiléptem a viselhetetlen körülmények miatt,

és kb 2-hónap volt míg találtam munkát.

Az első hónap isteni volt, végre csináltam egy nagytakarítást, mindennap frissen főztem, csili-vili volt minden, kiolvastam vagy 15-könyvet, és a kutyánkkal is rengeteget foglalkoztam.

Aztán a 2.hónapban már teljesen kivoltam idegileg...

Egyszerűen nem volt már mit tenni, mindennap nem kell nagytakarítani, rendkívül feszült voltam, és úgy éreztem nem vagyok hasznos, nem teszek valami olyasmit, ami hasznos ténylegesen...

Ha babát várnék, vagy gyermeket nevelnénk, az más lenne.

De így, hogy nincs baba, én megörültem tőle.

Szerencse találtam melót, és még mindig ugyanott vagyok, hol szeretem-hol nem, de nem érzem komfortosan magam ha nincs munkám.

Amúgy a férjem azért 1-milliót nem keres, de eléggé jól fizető állása van. Megtehetném, de ahhoz én túlbuzgó vagyok. :)

2021. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!