Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha nem dolgozna évek...

Zavarna ha nem dolgozna évek óta a fiad felesége?

Figyelt kérdés
Gyerek még nincs. Fiatalok, külön élnek saját közös lakásban,közel 10 éve egy pár. És a fiatok bőven átlag felett keres bruttó 9K-1M között.

2021. szept. 30. 12:22
 121/158 anonim ***** válasza:
63%

Hát engem nagyon zavarna, de nem az hogy nem dolgozik.

Hanem ha én lennék a fiad barátnője és csak ennyit keresne kettőnkre. Bruttó 9K két emberre? Hagyjuk már.

Max ha már mindenük megvan.

2021. okt. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/158 anonim ***** válasza:
34%
Felesége. Bocsánat
2021. okt. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/158 anonim ***** válasza:
74%
Semmi közötök hozzá...
2021. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/158 anonim ***** válasza:
26%
Egem nem, csak őt se zavarja ha nem veszem emberszámba és nem akarom látni a kitartottat
2021. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/158 anonim ***** válasza:
29%

Ha van házassági szerződés, akkor engem nem zavarna. Ha a fiamnak jó így, és biztosítva lenne, hogy a nő nem nyúlja le pár év múlva a fele pénzét, lakását, akkor kit érdekelne?

Ez az egy zavarna, semmi más. Nagyon csúnya vége tud lenni egy ilyen "mindent az egyik fél teremtett elő" típusú kapcsolatnak. Ha megromlik, hirtelen kezdődik a "nekem mindennek kell a fele, mert már megszoktam" dal meg a pereskedés.

2021. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/158 anonim ***** válasza:
59%

Kb. a felétől már nem is a kérdésre válaszolunk. A kedves kérdező elhúzott más kamukérdést feltenni. Tipikus a stílusa. Először beszólogat, aztán itthagyja a saját kérdését. Szomorú, hogy mindig bedőlünk. Ír egy újabbat.

Fő kérdés az, hogy hogy mit szólna az anyós, ha a fia felesége nem dolgozna 10 éve, aki most 24 éves, a férje 34, egy éve házasok, ha jól olvastam.

Ennyi válasz után már semmit, mert minden ki lett vesézve. :)

Szerintem zárjuk le, mert a kérdezőnek semmi nem jó!

2021. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/158 anonim ***** válasza:
34%
..Nem 10 éve nem dolgozik. 10 éve egy pár. Teljesen túl van tárgyalva, semmi köze hozzá az anyósának. Sokakat az pukkaszt ki, ebben a témában ha nagy lenne a baj, a férjük akkor se segítene. De az anyósuknak egyik helyzethez sincs köze.
2021. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/158 anonim ***** válasza:
27%
Se a csaj rokonainak sem a ffi rokonainak ehhez, semmi de semmi közük! Ismerek egy nőt aki egy másik hasonló szituban lévő nőt azért "köpködött meg emiatt" mert neki azt mondta a férje, egy hónapot se maradhat otthon, vagy éhenhal nem érdekli. Tudta, nem számíthat a férjére semmilyen nagy bajban sem, nemhogy pihenésből otthon fél évet..
2021. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/158 anonim ***** válasza:
0%
Igen zavarna, nem szeretem az ingyenélőket
2021. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/158 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi köze hozzá! A htb nem ingyenélő-úgy döntöttek de tökmindegy ki mit gondol! Ha nem döntöttek úgy csak nem hajlandó dolgozni az más. Ha úgy döntöttek=ő dolguk nem az anyósé!!
2021. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!