Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi hogy elvigyem...

Miért nem engedi hogy elvigyem babakocsizni ?

Figyelt kérdés
Nemrég születtet unokám de a lányom nem hagyja hogy elvigyem sétálni vagy hogy átvigyem magunkhoz . Két hónapos múlt a kicsi . Mit tegyek? Normális hogy nem engedi?

2021. okt. 15. 14:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám szülés után két hétig minden nap itt volt segíteni, (ez alatt normális segítséget értek, főzött-mosott-takarított és betanított minket a gyerek gondozás mikéntjébe, megtanított szoptatni stb. emellett egy percre sem okoskodott feleslegesen) azóta pedig heti háromszor jön gyereket sétàltatni, amikor a férjem délutános. Nem sajnálom tőle azt az unokázós időt, mivel nagyon élvezi, utána be is segít nekem a házimunkában, általában fürdetésig itt marad, és ketten fürdetünk és altatunk amíg a férjem haza nem érkezik. Azt még hozzátenném, hogy anyámnak eszébe nem jutna a pár hónapos gyereket “átvinni magukhoz”, azt nem is engedném. Ilyen pici gyereket max egy babakocsis séta erejéig lehet elvinni az anyja mellől, meg amúgy is mihez kezdenél vele a lakásodban? Furcsa ötlet.

Szóval az én hátteremmel azt mondanám nem normális, hogy nem engedi el veled az unokádat egy félóra babakocsizásra, de másfelől biztos vagyok benne, hogy ennek megvan az oka. Ha nem bízik meg benned a saját lányod, akkor a kettőtök kapcsolatában valami bibi lehet, először azt kellene helyrehozni, aztán jöhet az unokázás.

2021. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem is utálta a babakocsit, 1 hónapig használtuk.

Most is utálja, pedig 9 hónapos, anyukám pont úgy volt mint te, mindig akarta vinni babakocsival, de üvöltött sírt a mózesban, de viszont sokat segített apróságokkal, pl vigyáztak már a szüleim rá amíg zuhanyoztam vagy aludtam mert nagyon ki voltam fáradva már.

Ne aggódj szerintem ha kell majd neki segítség szól

2021. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!