Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghívnátok az alkoholista...

Meghívnátok az alkoholista nevelőapátokat az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

15 évig volt a mostohaapám, mivel kb 4 éve elvált tőle édesanyám a folyamatos italozás és cirkuszok miatt.

Igazán traumatikus gyerekkorom volt neki köszönhetően, éjjeleket nem aludtunk miatta, volt hogy kidobott a házból. Màra már megbocsàjtottam neki és próbálom a javamra fordítani ezeket a rossz élményeket.

Ritkàn talàlkozunk én próbàltam tartani vele a kapcsolatot mindenek ellenére, de ha telefonon hívtam vagy talàlkoztunk folyamatosan azon lovagolt, hogy mièrt nem hívom többet, miért hagyta el édesanyàm.

Tudom úgy illene, hogy meghívjam, legalàbbis mindenki ezt hajtogatja. Ha olyan ember lenne amilyen amúgy nem akkor én is szívesen làtnàm a vendégek között. Viszont félek attól, hogy végig anyun fog lovagolni meg a testvéremen, ès akkor nem tudjàk majd jól érezni magukat. Ha pedig ők nem tudjàk jól érezni magukat akkor én sem fogom. Az is megtörténthet, hogy csinàl egy cirkuszt...

Azért hívnàm viszont, mett ha nem akkor a testvéreimmel fog cirkuszolni, hogy én őt miért nem hìvtam meg..fogalmam sincs mit kell tenni ilyenkor. Szerintetek?


2021. okt. 17. 17:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A te életed a tiéd! Nem vagy felelős a testvéreidért! Ne tedd magad tönkre értelmetlenül! Varázsszó az életben: NEM!
2021. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, mit mond "mindenki"! A Te esküvőd, azt hívsz meg, akit akarsz. Az csak a felszín, hogy nevelt 15 évig. Hogy Neked mit okozott, azt Te tudod.
2021. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna ilyen helyzetben meghívni. Sose volt jó a kapcsolatotok és egy ideje már alig tartod vele a kapcsolatot, szóval minek. Ezen kívül várhatóan rontana az esküvő hangulatán, így minden ellene szól. A testvéreid feltehetően maximálisan meg fogják érteni a döntésedet és nem fognak neheztelni érte akkor sem, ha így velük cirkuszol emiatt.
2021. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom sokan miért gondolják másként de én az esküvőmre csak olyat hívnék meg akivel jól érzem magam és szeretek, nem érdekel mit illik és az se ha megsértődnek. Ez az esemény rólatok szól nem a vendégekről, és igazából csak rendeztek egy csodálatos napot. Egy sima ünnepségre mit szerveznétek se hívnátok meg szerintem, akkor ide minek?
2021. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, az áldazathibáztatás csúnya dolog, de pont olyan embernek tűnsz, aki házhoz megy a pofonért, mert nem tud határozott lenni. Fel se merülne bennem, hogy meghívjam.
2021. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom..meg ne hívd!!!
2021. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az esküvőn ott lesz anyud, meg patakokban folyik a pia. Innentől garantált, hogy pár feles után megcsinálja a műsorát, anyuddal, aztán mindenkivel és majd úgy kell kidobni. Tuti nem hívnám meg az esküvőre.
2021. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért a tesóid is tök jófejek, hogy te azért szpjál vele a saját esküvődön, hogy őket talán békénhagyja, te áldozd be ezt a napodat. Hát a lófszt. Amúgy meg nyugodtan elküldhetik ők is a pcsába ahelyett, hogy téged löknek elé.
2021. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem az apád anyukádnak a múltja és nem a jelene.Akkor sem kéne meghívnod ha még eggyütt lennének csak anyud miatt illő volna.Így viszont még anyudat is kellemetlen helyzetbe hozod hogy az ő képét kel nézegesse ha meghívód.Nembeszélve a saját édesapádról.!!
2021. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!