Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghívnátok az alkoholista...

Meghívnátok az alkoholista nevelőapátokat az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

15 évig volt a mostohaapám, mivel kb 4 éve elvált tőle édesanyám a folyamatos italozás és cirkuszok miatt.

Igazán traumatikus gyerekkorom volt neki köszönhetően, éjjeleket nem aludtunk miatta, volt hogy kidobott a házból. Màra már megbocsàjtottam neki és próbálom a javamra fordítani ezeket a rossz élményeket.

Ritkàn talàlkozunk én próbàltam tartani vele a kapcsolatot mindenek ellenére, de ha telefonon hívtam vagy talàlkoztunk folyamatosan azon lovagolt, hogy mièrt nem hívom többet, miért hagyta el édesanyàm.

Tudom úgy illene, hogy meghívjam, legalàbbis mindenki ezt hajtogatja. Ha olyan ember lenne amilyen amúgy nem akkor én is szívesen làtnàm a vendégek között. Viszont félek attól, hogy végig anyun fog lovagolni meg a testvéremen, ès akkor nem tudjàk majd jól érezni magukat. Ha pedig ők nem tudjàk jól érezni magukat akkor én sem fogom. Az is megtörténthet, hogy csinàl egy cirkuszt...

Azért hívnàm viszont, mett ha nem akkor a testvéreimmel fog cirkuszolni, hogy én őt miért nem hìvtam meg..fogalmam sincs mit kell tenni ilyenkor. Szerintetek?


2021. okt. 17. 17:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van, kb mindenki szar helyzetbe lenne, mivel abszolut senki sem kiváncsi rá és nem tenne hozzá az esküvőhöz csak elvenne... a tesoim sem mondják azt, hogy hívjam meg, csak elmondták, hogy mi lenne ha meghívnàm s mi lenne ha nem, tovább az én döntésem. Továbbá 14-16 éves testvérekről van szó, nem felnőtt emberekről, ezért féltem őket. A màsik meg, hogy igen megkellene tanulnom nemet mondani végre, csak nehéz amikor mindenki, de aztàn mindenki mondogatja az ő véleményét "hàt azért 15 évet csak vele laktàl" s kit érdekel? Csak én tudom milyen szar volt.
2021. okt. 18. 12:24
 22/26 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy senki sem vállalkozna arra, hogy megfogja és kidobja. Mindenki mondja, hogy igeen hívjam meg, de amikor megkérdezem, hogy oké, de kidobod ha kikell dobni? Akkor mindenki ásítozik, hogy "én nem szólok bele" "én nem illene, hogy kidobjam". Azt akarják, hogy én menyasszonyi ruhàba verekedjek össze vele? Mert megteszem, csak akkor elvan lőve az egész esküvő.
2021. okt. 18. 12:26
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt a válasz, nem hívod meg.
2021. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg, de azt sem, aki erőszakoskodna nekem, hogy miért nem...
2021. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
14 meg 16 évesen sem más fszával kell verni a csalánt. Majd ha az ő esküvőjük lesz, eldönthetik, hogy tönkrebsszák-e vele, vagy sem. Akik meg pampognak, hogy hívd meg, de szarban hagynának, szintén nem kapnának meghívót. Álszent banda.
2021. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem fogom meghívni, jobb lesz mindenkinek...
2021. okt. 19. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!