Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem szereti, ha a...

Anyukám nem szereti, ha a barátomnál alszok, bezzeg ő ilyenkor meg már házasodott. Ez hogy fér össze?

Figyelt kérdés

Elég régóta van már barátom, és mindig félve aludtam nála, elég ritkán is, mert anyukám másnap folyamat kicsapta a hisztit és káromkodott, szidott engem. Mindig azt emlegette, hogy szokjak le erről, hogy másnál alszok, meg hogy az ő idejében ez nem volt megengedve,…meg a szokásos duma.

Azt megértem, hogy 16 évesen félti valaki a gyerekét, de hogy 20 évesen ilyeneket mond nekem, hogy szokjak le az ottalvásról…

És ami nekem nem fér össze, hogy ennyire tiltakozik ezek ellen, és játsza az eszét, hogy az ő idejében más volt, hát sokkal “rosszabb” helyzetbe volt anno ő, mint én most. Mivel ő 21 évesen már terhes volt a testvéremmel, és házasodott, én meg 21 évesen ott tartok, hogy félve alszok a barátomnál, mert tudom, hogy a saját anyám terrorizálni fog.

Normális viselkedés ez? Miért teszi?


2021. okt. 21. 01:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
69%
A különbség annyi, hogy ő a te korodban már nem a szüleinél élt.
2021. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
56%
Tudom, nagy divat most a hapsid\csajod szüli nyakán dugatni magad, meg a nyakukon élni, oda pottyantani a gyereket: de anyád a te korodban már önálló ember volt, nem más kontójára imitálta a felnőttet.
2021. okt. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
71%
Még írd ki párszor, pls... Vagy ha nem tetszik hogy gyerekként kezel, költözz el. Én megtettem 22 évesen hasonló okokból.
2021. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
39%

Bár tény, hogy én is apáméknál vagy az akkori barátom szüleinél szexeltem, hanem ha akartuk, akkor a pénzünkből vettünk ki egy szobát egy-több napra.


Nem tudom, nekem az értékrendembe az sosem fért bele és most sem 32 évesen, hogy anyós vagy apa ott alszik egyszobával odébb, mi meg szeretkezünk a párommal.

Nyilván, amikor vengdéségbe megyünk, akkor előfordul, de próbálunk akkorra időzíteni, mikor ők melóznak.

2021. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
* én nem is
2021. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
19%

14!


Nyilván nincs gyereked

2021. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
67%
Hagyjuk már hogy a kérdező anyja 21 évesen terhesen önálló volt. 0 munkaviszonnyal szerintetek hol lakott és mennyi pénzt kapott? Vagy a szülőknél laktak vagy hitelből a bank házában és valaki nagyon eltartotta.
2021. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ülj le anyuddal és őszintén beszéljétek meg. Más vilàg van, neki is haladni kell a korral. Nem hiszem hogy neki jobb volt 21 évesen eltartottként. Kérdezd meg, kiabálás, indulatok nélkül, hogy miért gondolja ezt. Mond el hogy védekeztek, hogy nem akarsz 21 évesen szülni, házasodni de nyilván mint egy egészséges fiatalnak vannak igényeid.
2021. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
21%
Mond meg anyunak hogy van abortusz szerencsere
2021. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
38%

17!


Már miért lett volna 0 munkaviszonya az anyjanak?

Az én anyám 18 évesen szült, akkor már két éve dolgozott és egy éve férjnél volt. Ugyan a lakásuk valóban hitelből volt vásárolva, de ezzel nem értem, mi a gond. Ma se kpra vesz az emberek többsége lakást. Megvolt hozza ablaka a árának a 3/4 része, ugyanis anyám is, apám is kisgyermekkora óta dolgozott- amíg ne, lehetett hivatalosan, addig anyám pl a szomszéd idősasszonynak segített takarítani 12!!!! évesen, másnál a disznókat etette, meg az ólat takarította, vagy a kicsikre vigyázott.

2021. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!