Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem szereti, ha a...

Anyukám nem szereti, ha a barátomnál alszok, bezzeg ő ilyenkor meg már házasodott. Ez hogy fér össze?

Figyelt kérdés

Elég régóta van már barátom, és mindig félve aludtam nála, elég ritkán is, mert anyukám másnap folyamat kicsapta a hisztit és káromkodott, szidott engem. Mindig azt emlegette, hogy szokjak le erről, hogy másnál alszok, meg hogy az ő idejében ez nem volt megengedve,…meg a szokásos duma.

Azt megértem, hogy 16 évesen félti valaki a gyerekét, de hogy 20 évesen ilyeneket mond nekem, hogy szokjak le az ottalvásról…

És ami nekem nem fér össze, hogy ennyire tiltakozik ezek ellen, és játsza az eszét, hogy az ő idejében más volt, hát sokkal “rosszabb” helyzetbe volt anno ő, mint én most. Mivel ő 21 évesen már terhes volt a testvéremmel, és házasodott, én meg 21 évesen ott tartok, hogy félve alszok a barátomnál, mert tudom, hogy a saját anyám terrorizálni fog.

Normális viselkedés ez? Miért teszi?


2021. okt. 21. 01:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
68%

14

De miért nem fér az értékrendedbe bele a szex? Teljesen normális dolog. Apád és az apósod is csinálja, a gyereked is fogja és a dédapád is csinálta.

Anyukám megengedte hogy a barátom nálunk aludjon, ő azt vallotta inkább otthon a biztonságban, mint erdő szélén vagy bárhol. Tájékoztatott a védekezésről és semmi gond nem volt. Az miért elfogadott hogy a párokat a gyerekről kérdezik? Mikor lesz már? Hogy álltok a gyerek projektel? Az is a szexen alapul.

2021. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
66%
Ha 18 évesen szült akkor már 17 évesen terhes lett majdnem . Gondolom baromi sok pénzt tudott összeszedni 12 évesen a takarítással meg a disznó etetéssel. Egy egész vagyont. Hagyjuk már a meséket. Lehet a nagyszüleid kérdeznéd egész mást mondana mint anyukád. Az idő kiszínez sok mindent. Nem hiszem hogy gyerekként anyud egy vagyont halmozott fel. Valaki bőven odatett mellé, szülők, nagyszülők csak az el van felejtve. Az idő átírja a valóságot. Csak egy kicsit gondolj bele reálisan.
2021. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
64%

22!


Nem vagyok mai gyerek, így anyám se az. Hidd el, ügyesen összegyűjtögették azt a pénzt. Nem a mai 20 millás lakásárakban kell ám gondolkodni. A nagyszüleim pedig mindig büszkém voltak emiatt a szüleimre. Az ő idejükben sokkal egyszerűbb volt még. Te csak a jelent látod, a múltat meg max 10-20 évre vissza.

2021. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
17%
"Más vilàg van, neki is haladni kell a korral." Hát jó szar irányba haladt: és nem, nem kell erre haladni.
2021. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
83%
Költözz a barátodhoz és akkor nem kell ezt hallgatnod!
2021. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
89%
Lehet neki voltak rossz tapasztalatai, de ez túlzás. Ha tudsz költözz el.
2021. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
68%

Mindegy mi volt régen, most most van. Másrészt titeket se a gólya hozott pláne ha anyukád 21 évesen már terhes volt.

Te se 40 után szeretnél szülni, hanem ameddig fiatal vagy, hogy lásd a gyereked felnőni, ne 60 éves legyél mikor a gyerek 20, szeretnél vele hasonló vitákat folytatni és látni ahogy megházasodik, unokázni. Szex számodra nem csak gyerek nemzési funkcióval bír. Kérdezd meg hogy milyen a szexuális életük a fateroddal. Ha jól sejtem nulla. Anyukád nem engedi, de féltékeny rád hogy neked van. Hát tanulj belőle hogy te ne így csináld.


Akkor fognak komolyan venni ha komolyan viselkedsz és érvelsz.

2021. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
93%

24

Akármerre is halad a világ akkor sem normális hogy a 20 éves kérdezővel ordítozik az anyja, meg hisztériázik. Akkor miért nem mondja el anyuka őszintén, higgadtan amit gondol és miért nem lehet vele ezt a dolgot megbeszélni? Akkor mondjon alternatívát rá. Csak nem azt várja hogy házasodjon 20 évesen.

2021. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
45%

"Nem a mai 20 millás lakásárakban kell ám gondolkodni."

Te meg mi a büdös f.ról beszélsz??? Én koszos paneleket nézegetek és 35 millió! Az újépítésű meg 50 milla ami 40 négyzetméter sincs!

2021. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
5%

Elb.szta az életét. Nem akarja hogy te is az ő sorsára juss!


Barátocskádról meg mélyen hallgatsz! Ő legalább önálló már?

2021. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!