Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nem vett részt az...

A lányom nem vett részt az előre hozott születésnapján. Ünnepeljük meg mégegyszer vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés
A lányomnak és a férjem lányának 9 nap különbséggel van a születésnapja. A férjem felvetette, hogy akkor tartsuk meg egybe,hogy ne kelljen 2 hét alatt 2 születésnapot megtartani, kétszer öccsecsődíteni a rokonságot. És mivel a a férjem unokahúgának van előbb, így az övén tartottuk, viszont a lányom bevágta a hisztit, hogy ez nem az ő születésnapja, mivel neki nem most van, és hogy majd ő megünnepli a sajátját egyedül, és elment otthonról, nem vett részt rajta. A férjem szerint ha így akarta akkor így járt, nincs több szülinap az éven. Nem tudom, hogy az lenne a jobb, ha hagynám vagy megpróbáljam kiengesztelni valamivel?

2021. nov. 20. 11:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor a férjed lánya, vagy a férjed unokahúga volt az ünnepelt? Ki lakik kivel, és hány évesek ezek a durcáskodó lányok?
2021. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Én szűkebb családi körben azért megtartanám.🥺
2021. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy a férjed eldönti, hogy nincs több ünneplés?? Legfeljebb ő nem köszönti fel.
2021. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
97%

Na most férjed lánya vagy férjed unokahúga?

Előtte megkérdezhettétek volna, hogy mit szólnának hozzá?

Még ha kompromisszumosan, a kettő között tartottátok volna, akkor sem biztos, hogy szerettek volna osztozni a figyelmen, a törődésen, mert éppen, hogy csak egy születésnap van az évben.

2021. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Belesültél a kamukérdésedbe.
2021. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%

2 féltestvér vagy unokahúg szülinapját akartátok együtt? Uhh, ez persze, hogy nem sikerült jól, főleg hogy csajok! Egy kicsit elő kellett volna készíteni, nemcsak előadni hogy ja hát ma tartjuk a tiédet is, mert úgy olcsóbb! Hogy sajnos nem tudna mindenki eljönni azon a héten, hogy képzeld még az xy-t is sikerült meghívni így hogy előbb tartjuk..

Én egy ideig minden évben 3 nappal korábban kaptam meg az ajándékot, mert a halott apám családja állítólag 1 és 2 éves koromban akkor jött el ünnepelni. Soha nem is ismertem őket, de hopp egyszer csak nem akkor lett a szülinapom. Megköszöntem, majd leraktam aznapig. Aznap bontottam csak ki. Mert én aznap születtem.

2021. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányod jogosan bántódott meg, főleg, mivel ezek szerint nem kérdeztétek meg előzőleg, ő nem egyezett ebbe bele. Mivel jogos a sértettsége, így igenis érdemes lenne megengesztelni.
2021. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%

Gratulálok a párválasztáshoz.


Nálunk a családban elég közel van több szülinap es névnap is egymáshoz. Külön szoktuk megtartani, nem vonjuk össze.

2021. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
A férjem lányának és unokahúgának 1 napon van, az övéket mindig egyszerre is szokták tartani, az én lányomnak pedig 9 nappal később. Innen jőtt az ötlet, hogy az én lányomat is csatoljuk az övékhez. Tavaly még nem éltünk együtt a férjemmel,így tavaly még külön megtartottuk a lányomét is. A lányom velünk lakik, a férjemé nem, de itt van a városban ő is. Az unokahúga pedig csak 4 háznyra lakik tőlünk. Az unokahúg most lett 17, a férjem lánya 20, az enyém pedig 26 lesz. Hármójuk közül csak neki volt baja az összevont bulival.
2021. nov. 20. 11:50
 10/40 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van a lányodnak, nem az ő születésnapja volt és különben is hagyod hogy a férjed döntsön erről? Nem bántásból de te is szégyelld már magad! Ahogy van csávó már rögtön második a gyerek?
2021. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!