Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nem vett részt az...

A lányom nem vett részt az előre hozott születésnapján. Ünnepeljük meg mégegyszer vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés
A lányomnak és a férjem lányának 9 nap különbséggel van a születésnapja. A férjem felvetette, hogy akkor tartsuk meg egybe,hogy ne kelljen 2 hét alatt 2 születésnapot megtartani, kétszer öccsecsődíteni a rokonságot. És mivel a a férjem unokahúgának van előbb, így az övén tartottuk, viszont a lányom bevágta a hisztit, hogy ez nem az ő születésnapja, mivel neki nem most van, és hogy majd ő megünnepli a sajátját egyedül, és elment otthonról, nem vett részt rajta. A férjem szerint ha így akarta akkor így járt, nincs több szülinap az éven. Nem tudom, hogy az lenne a jobb, ha hagynám vagy megpróbáljam kiengesztelni valamivel?

2021. nov. 20. 11:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
94%

Ahham, akkor itt más bajok is lehetnek, mint a közös szülinapozás.

Együtt éltek hármasban, felborult a lányod megszokott élettere, de az új pasi lánya fontosabb...Hát én is rátok vágtam volna az ajtót.

2021. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

"A férjem szerint ha így akarta akkor így járt, nincs több szülinap az éven."


Olvasd el párszor ezt a mondatot es gondolkozz el rajta szerintem.

2021. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
76%
Hany eves a lanyod? Amugy megertem.. melle kene allnod sztem.. nem is az igazi apja meg tesoja ha jolertem. Bar lentebb meg azirod h az unokahuga szal nemtudom mar ki ki.. En el se fogadnek uj "apat" vagy "anyat" meg "tesot"... En azt ereznem h helyettem az uj pasim lanya fontosabb az anyamnak.
2021. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
91%
12-est miért pontoztátok le? Becuccolt 1 éve egy idegen pasi a kérdező életébe, és ő rángatja azóta a szálakat?
2021. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok, fontosabb egy f... mint, hogy kiállj a saját lányodért, hogy az ő szülinapja az ő szülinapja. Mégha 2 nap különbséggel lett volna...de 9 nap?
2021. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%

Nem is értem, hogy miért kéne egy idegen családdal megosztania a szülinapját...


26 éves, gondolom találkozott velük életében kétszer és erre ünnepeljen velük. Ezt a családot te választottad, a felnőtt gyereked nem része úgy, mintha 3 évesen került volna bele és ezt illene tiszteletben tartani. A férjed meg komolyan egy felnőtt nővel akar "ha nem kell így jártál" játékot játszani, mintha egy 3 éves nem enné meg a vacsorát?

2021. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%

12-esnek pont igaza van. Az 1 éve veled élő hapsi szabja meg, hogy mikor kell megünnepelni a te lányod szülinapját? És persze ezt az ő rokonaihoz igazítva? Vagy azt, hogy most már egyáltalán nem kell megünnepelni? Na, szép kis anya vagy! Csak elfogadtad ezt, mint egy kuka urad és parancsolódtól?

Véletlenül sem jutott eszedbe, hogy köztes időpontot javasolj?

Azért arról kár volt elfeledkezned, hogy a pasas bármikor leléphet, de a lányod az mindig a lányod marad!

Na, ha én lennék a lányod, az életben többé nem köszöntenélek fel semmilyen jeles alkalomból, és a bizalmamat is örökre elvesztetted volna. S nem hisztiből, hanem mert láthatóan osztod a férjed véleményét.

2021. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
95%
Én se mentem volna el a lányod helyében. Leértékeltétek, aki nem ér meg egy személyes ünneplést. Ha van esze, soha többé nem ünnepel veletek semmit. Amennyit ő "ér" nektek, ti is annyit kéne, hogy érjetek neki: semmit.
2021. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
91%
Én december 24 született fiamnak is tartok szülinapot kap ajándékot külön a szülinapjára és külön karácsonyra is .nálunk december 24 nem karácsony hanem Fiam szülinapja immár 17 éve.
2021. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%
Amikor házasodtál a férjeddel, az esküvőtöket is megosztottátok egy másik párral? Hogy takarékosabb legyen? Vagy ti fontosak voltatok, csak a lányod nem az?
2021. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!