Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nem vett részt az...

A lányom nem vett részt az előre hozott születésnapján. Ünnepeljük meg mégegyszer vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés
A lányomnak és a férjem lányának 9 nap különbséggel van a születésnapja. A férjem felvetette, hogy akkor tartsuk meg egybe,hogy ne kelljen 2 hét alatt 2 születésnapot megtartani, kétszer öccsecsődíteni a rokonságot. És mivel a a férjem unokahúgának van előbb, így az övén tartottuk, viszont a lányom bevágta a hisztit, hogy ez nem az ő születésnapja, mivel neki nem most van, és hogy majd ő megünnepli a sajátját egyedül, és elment otthonról, nem vett részt rajta. A férjem szerint ha így akarta akkor így járt, nincs több szülinap az éven. Nem tudom, hogy az lenne a jobb, ha hagynám vagy megpróbáljam kiengesztelni valamivel?

2021. nov. 20. 11:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
96%
A lányodnak nem az a r*hadt közös torta fáj, hanem hogy a pasidat és az ő rokonságát előbbre helyezted, mint őt.
2021. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
94%
Lanyodnak van igaza.
2021. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
92%
Ha a lányod fejével gondolkodok, nekem az esne a legszarabbul, hogy a saját anyám úgymond spórolni akar az én szülinapommal azzal, hogy hozzácsapja a máséhoz. Ezek szerint én nem érek annyit, hogy miattam külön szülinapot kelljen tartani. 26 évesen amúgy engem már nem érdekeltek a szülinapjaim de ettől függetlenül nekem is szarul esett volna.
2021. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
20%
Köszöntsd fel egy anya-lánya programmal, nappal. Valójában már felnőtt, a férjed és a családja valójában idegen neki, megértem, hogy nem akart közös ünneplést, ugyanakkor felnőtt emberként eléggé túlreagálta, ez egy 15 éves reakciója volt. Vagy csak te köszöntsd fel úgy, ahogy szeretnéd, vagy a saját rokonságodnak (pl. nagyszülőkkel, nagynénikkel) szervezz neki egy kisebb összejövetelt akár nálatok, akár étteremben. A férjednek nem muszáj részt venni (elvégre nem a nevelőapja, hiszen tavaly óta vagytok együtt). Ez most a ti családi ünnepségetek, ennyi. A férjed nem tilthatja meg, asszisztálnia sem kell hozzá.
2021. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
90%
A lányod helyében nem fogadnám el a kínos próbálkozást, hogy utólag úgy tégy, mintha mégis érne ő neked valamit.
2021. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
91%
Részemről a lány helyében a továbbiakban nem lenne se karácsony, se húsvét, se szülinap, se névnap ezzel a pocsék családdal.
2021. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván azért nem volt probléma a másik két félnek, mert ők mindig is együtt tartották, ráadásul a saját születésük napján. A lányod most úgy érezheti, hogy semmibe veszed
2021. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%
Szomorú ez a kérdés Kérdező! S félek még mindig nem érted miért is...A helyedben leülnék a lánnyal, elnézést kérnék,hogy ilyen érzéketlen voltam.
2021. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
12%
Az azért leesett, hogy a hisztis kislány 26!!!! éves? Már otthon se kellene laknia.
2021. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is legyen csak kettesben egy csajos nap. Az én fiaim születésnapja között 7 nap van, amíg kicsik voltak, egy köztes napon ünnepeltünk, kamaszkoruk óta pedig külön , mindenkinek a saját szülinapján, pedig testvérek, és nem idegenek, mint a párod lánya és rokona. Kérj bocsánatot a lányodtól, és tedd széppé a napot neki.
2021. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!