Miért vered a gyereked?

Figyelt kérdés

Frusztrációból vagy nevelő célzattal?


Csak őszintén!



2021. dec. 21. 14:43
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
70%
15-ös, végig lehet terelni ütés nélkül 4-5 gyereket, még 15-öt is. Tanároknak sikerül.
2021. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem vertem a gyerekem, de mentségemre legyen mondva, nagyon jó gyerek volt. Értelmes, jó tanuló, tiszta lelkű, kedves, őszinte.

De mondjuk én a kutyámat, macskámat sem ütöm meg és érdekes, de azokkal sincs gond.

Biztos bennem a hiba!:)

2021. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
71%

"végig lehet terelni ütés nélkül 4-5 gyereket, még 15-öt is. Tanároknak sikerül."

Ők csak néha-néha terelik. Egy 4-5 gyerekes család napi szinten.

2021. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
28%

"nagyon jó gyerek volt. Értelmes, jó tanuló, tiszta lelkű, kedves, őszinte... Biztos bennem a hiba!:)"

Azért nagy mázlid volt, beláthatod. Nem rajtad múlt, hogy értelmes, egészséges gyereket kaptál...

2021. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
88%

#34

Igazad van, egy percet sem vitatom.


(De egy olyan jó gyereket is el lehet vadítani, tönkre lehet tenni, mint amilyen az enyém volt, ha valaki úgy áll hozzá. Szerintem.)

32-es voltam.

2021. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az igaz. :)
2021. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
20%

"De egy olyan jó gyereket is el lehet vadítani, tönkre lehet tenni, mint amilyen az enyém volt, ha valaki úgy áll hozzá."


Nyilván te ismered a gyereked, de szerintem nem. Aki gyárilag valamilyen, azt nem lehet tönkretenni.

2021. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
36%
Ezeket olvasva...a 99%nak nem hogy gyereke nem kéne hogy legyen...de még gyereket se kellene a közelükbe engedni..hányinger.. akinek nem inge...
2021. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
90%
egy anonim oldalon azért legyünk már őszinték.. tudom sokan féltik a százalékukat, de itt nem kellene a képmutatás.
2021. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
80%

nálunk volt olyan, hogy amikor kb 14 éves lehettem emlékszem papám gallyalta a gyümölcsfát és mondta, hogy szedjem össze őket

visszabeszéltem: szedd össze te, te csináltad (valami ilyesmit)

mire papa fogott egy darabot és kergetett vele egy darabig

hurkák lettek a lábamon, combomon

utána már nem feleseltem vissza:D

másik sztori: 6-7 éves lehettem, mamával boltba mentünk

mondta, hogy ne menjek át az úton, nézzek szét előtte

én meg simán átfutottam miközben jöttek mentek az autók

hazaérve légycsapóval végével kaptam a két lábamra, utána mindig fogtam mama kezét ha mentünk valahova

mégis felnőttem, nem lett semmiféle lelki trauma szarságom, nem kattantam be és öltem meg a fél családomat stb stb

ezzel nem azt akarom szemléltetni, hogy mindenki veréssel fegyelmezze a gyerekét, de egy pofontól semmi baja nem lesz főleg ha jogos

2021. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!