Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a fizetésem felét le kell adnom a szüleimnek otthon?

Figyelt kérdés

Eddig nettó 150et kerestem, most váltottam munkahelyet nettó 320 a bérem és így is le kell adnom a felét.

22 éves vagyok.


2022. jan. 2. 21:03
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
90%
És ki a here kér BÉRLETI DÍJAT a gyerekétől? Mert a rezsibe beszállás vagy az étel az még egy dolog. Egy saját maga is anyagilag nem jól álló szülő még mondhatja a gyerekének jogosan, hogy adjon bele annyit a rezsibe és a kajába, amennyit fogyaszt, de ez már nem az a szint.
2022. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
84%
Egy korábbi hozzászóló vagyok. Olvasva a hozzászólásokat átgondoltam és mégis túlzónak tartom. Havi 50-60 max lenne a tisztességes a szüleidtől.
2022. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
94%

Tőlem nem kértek soha a fizetésemből. Beszálltam a rezsibe és kész. Nyáron rendben tartottam a kertet, fűvet, sövényt vágtam... A lakásban rendet tartottam, segítettem.


De minden család más. Kérdezd meg, hogy mire az 50%? Albérlet, és most emelték az árát?

2022. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
90%
Ha gyerekstátuszban élsz otthon, akkor normális. Ha felnőttként, akkor a szüleiddel ülj le és beszéld meg, ahogy felnőtt embereknél szokás, ne itt, velünk, akik nem ismerjük a körülményeket.
2022. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
61%

"A szuleid paraziták!

Nem dolgoznak? Nincs nyugdíjuk?"

Ha nem dolgoznak (talán mert betegek) és/vagy nincs nyugdíjuk, akkor is paraziták?

Semmit se tudunk róluk, csak ők. Hogy lehet így bármit mondani (főleg ilyet)?

2022. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
89%
A nem tudok lakást venni mert szüleimnak adom a fizum bő felét kérdésre már enm érkezett elég válasz ugye?
2022. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
92%
Adná le a halál a felét. Adj annyit mint eddig ha eddig elég volt. Ha meg nem elég, csomagolsz és mész, ennyiért már a saját életedet is elkezdheted
2022. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
81%
Semennyit nem kene elkérniuk ha egy picit is jofejek, es persze tudjak nélkülözni ezt az összeget. Fontosabb hogy te felretudj tenni. Másrészt meg ha le is kell adnod vmennyi penzt, az ne attol függjön hogy 200e vagy 600e a fizetésed, hanem hogy mennyi a rad eső költségek összege.
2022. jan. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
67%

Erre így nem lehet válaszolni, nincs elég infó.

Amiket kérdeznek kedves kérdező, válaszolnál?


Feldobtál egy kérdést, amiben egyszerűen sokallod a hazaadni valót.


Azoknak, akik a szülőket savazzák:


Hogyan alkothattok véleményt információk nélkül?

Lehet épp kinyögték a gyerek taníttatását, stb. (talán vettek fel hitelt is?)

Nem tudni semmit az egész sztoriról, de vélemény az van.

2022. jan. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
84%

Dok. Ennyiből inkább mennék albiba.

Amúgy meg minek mondtad el őszintén mennyi a fizud?

2022. jan. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!