Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek, nagyon csalódot...

Mihez kezdjek, nagyon csalódott vagyok?

Figyelt kérdés
A lányomról van szó, aki nagyon megváltozott. Régen tündér volt, az iskolában is jól tanult. Éppen ezért ha nem is a legerősebbe, de egy jó gimnáziumba irattuk. Viszont valami nagyon megváltozott. Egyrészt úgy érzem a képességei nem megfelőlek, kifog rajta az iskola. Másfelől a magatartása is leromlott. Csak, hogy egy példát mondjak, a múltkor átengedtük a barátaihoz, hogy ott aludjon, ahol annyira lerészegedett, hogy széttörtek egy asztalt, nem direkt, de megtörtént. Alapból nem örülök, hogy az azzal egy részét ki kell fizetnem, de mélységesen csalódtam benne. Nem tudom mit csináljak. Mindig is szerettem volna büszke lenni rá, de amíg nem változik meg, képtelen vagyok. Szeretem, ezért szeretném, ha megváltozna, de tanácstalan vagyok. Én próbáltam vele beszélni, meg segíteni neki, de semmi nem használ. Mihez kezdjek?

2022. jan. 12. 18:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos kamaszkorban megesik, hogy berúgnak néha. Csak ne csinálják fel.
2022. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkin másképp jön ki a serdülőkor. Elképzelhető, hogy tényleg túl erős neki a gimi, és ilyen módon tudja csak levezetni a feszültségét. A gimit ő választotta, vagy te?
2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
10%
Én a helyedben pszichológushoz vinném.
2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
Minden kamasszal történik lerészegedés, ezt nem lehet kivédeni, ekkor tanulja meg, mennyit ihat, mennyitől lesz rosszul. Nem tudom, mit értesz azon, hogy kifog rajta az iskola, ezt csak akkor mondhatjuk, ha bukik több tárgyból. Senki se fogja megnézni a középiskolai bizonyítványát magasabb szinten. De ha abbahagyja a tananyaggal való foglalkozást, azzal, hogy elég neki a 8 osztály, akkor gáz van.
2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Én azt megértem, hogy tini, meg részeg is lehet felőlem. De szeretném, hogy jól teljesítsen a suliban, mert nagyon fontos az a jövőben. Ennyit várok el tőle, ennyit csak. Nem akarom, hogy ezt ne tegye meg. Nem kell dolgoznia, eltartjuk, felőlem lehet rendetlenség is a szobájába, de tanuljon normálisan...


Most úgy érzem, hogy csalódtam benne :(.

2022. jan. 12. 19:07
 6/40 anonim válasza:
10%

Lol miért lettem lepontozva? 😂


Aztán utána csodálkoznak, hogy egy szenny a társadalom.

2022. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
30%
Rossz társaságban van ennyi, elhúzták a rossz irányban. Amúgy szerintem már szűznek se szűz :)
2022. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

#2 A gimit ő választotta, nagyon várta, de mintha eltűnt volna a korábbi lelkesedése.


#3,Pszichológushoz nem szívesen vinném, tartok tőlük. :(.

2022. jan. 12. 19:09
 9/40 A kérdező kommentje:
#7, mit tehetnék, hogy újra jó irányba legyen?
2022. jan. 12. 19:10
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Hát nagyon semmit nem tudsz, addig amíg olyanokkal van, akik megváltoztatják, addig semmit. Ha ő nem látja be, hogy ez nem jó, akkor más nem fogja helyette.
2022. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!