Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek, nagyon csalódot...

Mihez kezdjek, nagyon csalódott vagyok?

Figyelt kérdés
A lányomról van szó, aki nagyon megváltozott. Régen tündér volt, az iskolában is jól tanult. Éppen ezért ha nem is a legerősebbe, de egy jó gimnáziumba irattuk. Viszont valami nagyon megváltozott. Egyrészt úgy érzem a képességei nem megfelőlek, kifog rajta az iskola. Másfelől a magatartása is leromlott. Csak, hogy egy példát mondjak, a múltkor átengedtük a barátaihoz, hogy ott aludjon, ahol annyira lerészegedett, hogy széttörtek egy asztalt, nem direkt, de megtörtént. Alapból nem örülök, hogy az azzal egy részét ki kell fizetnem, de mélységesen csalódtam benne. Nem tudom mit csináljak. Mindig is szerettem volna büszke lenni rá, de amíg nem változik meg, képtelen vagyok. Szeretem, ezért szeretném, ha megváltozna, de tanácstalan vagyok. Én próbáltam vele beszélni, meg segíteni neki, de semmi nem használ. Mihez kezdjek?

2022. jan. 12. 18:53
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
23%
#8 Pedig, ha nem tudod megnevleni, akkor pszichológus. Miért tartasz tőlük? Nem harapnak...
2022. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Vigyem másik iskolába? Tiltsam el azoktól a “barátaitól”?


Rettegek, hogy már nem csak az asztalt fogja tönkretenni, hanem nekünk megy. Egyszer már nagyon durván összevesztek a férjemmel, láttam a lányomon, hogy simán megütné.


#11, Nem szeretnék ebbe belemenni mélyebben, csak annyi, hogy mikor az anyámhoz kapcsolódó múltbéli sérelmeimet mentem hozzá feldolgozni, őt védte és nem engem. Inkompetensnek látom őket...

2022. jan. 12. 19:20
 13/40 anonim ***** válasza:
87%
Aha. Biztos rögtön a képességeivel van baj, ha nem teljesít jól az iskolában.....
2022. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
#12: Az egy darab pszichológus volt a sok közül.. Ők sem tökéletesek, tudod, emberek vagyunk. Inkább azt furcsállom, hogy ahelyett, hogy kerestél volna másik szakembert és tovább foglalkoztál volna a megoldás keresésével, inkább besértődtél és általánosítasz, élből elutasítod a segítséget egyetlen rossz tapasztalat miatt. Szép példát mutatsz a lányodnak.
2022. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
61%
Nevelni kellett volna anyuka.... Szeretném én azt látni hogy a férjemnek akarna menni, olyan pofont kapna hogy a fal adná a másikat.
2022. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Ha te ennyitől "mélységesen csalódsz" benne, akkor az a gyerek hamar el fog tőled költözni, mert nincs benned igazi szeretet. Nem őt akarod, hanem a teljesítményét, amivel majd dicsekedj.
2022. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%
Bebaszna ha egyetlen görbe este miatt mindjárt dilidokihoz kellene vinni. A végén még rásütitek hogy nem is normális. Olyan fiatal nincs is, aki ne rúgott volna be egyszer.
2022. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Nem fogom elvinni pszichológushoz. Ez van. Nem akarom, hogy kikotyogjon minket. Nem ő, random idegen van folyton a lányommal, nekem kell megoldanom, ha van valami vele, nem

neki.


Aztán meg kitudja, hogy miket hazudozik neki össze a lányom.


Egyszer az jutott vissza fülembe, hogy mindenkinek elmondta, hogy nem adunk neki pénzt és ő éhezik... de van kaja itthon, elviheti, vihet is el pénzt...

Szóval nem tudom, hogy miért hazudozik folyton.

2022. jan. 12. 19:39
 19/40 anonim ***** válasza:
94%
Én is ilyen voltam úgy 5 évvel ezelőtt. Aztán rájöttem hogy tanulnom kell, ha valamire akarom vinni az életben. Szüleim fokozatosan tiltottak tőlem dolgokat. Persze bennem is ott volt a düh, a makacsság. De azt vettem észre hogy utánna én is elengedtem ezeket a dolgokat. Engem a jó jegyek motiváltak
2022. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
79%

"Mindig is szerettem volna büszke lenni rá, de amíg nem változik meg, képtelen vagyok."


Undorító vagy.

2022. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!