Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat a 18 éves barátjával nyáron nyaralni a Balatonra?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
36%

“ 65-ös, nem antiszoc vagyok.”


Ö... de. És ebből a szempontból én is az lennék, és xarnék egy nagyot a társadalomra, ha nem kéne nap mint nap néznem.

2022. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
92%

Körülményektől függ.


Mennyire ismerem a barátját, ezek alapján mennyire megbízható? Pontosan milyen szállodába mennének? Milyen anyagi fedezettel indulnak el? Mivel utaznának? (ha autóval akkor külön kérdés, hogy milyen távolságból.... Nyíregyházáról biztos nem engedném el, de Székesfehérvárról már nyugodtabban, amennyiben autóval mennek)


Én nem tiltanám meg egyből, különben is országon belül maradnak, bármikor érte tudok rohanni ha probléma adódik, csak egy hívásába kerül.


Viszont számomra tényleg nagyon fontos, hogy bizalmas kapcsolatom legyen a sráccal, 3 hónap nem sok, de nyárig még ez csiszolódhat.

2022. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
29%
Elengednèm.
2022. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
49%
Nem engedném el semmiképpen. 15 évesen nagyon fiatal és naiv. Nem tudja az emberek mire képesek. Fel sem merülne benne, hogy lehet a barátja agresszív és erőszakos. Engem erőszakoltak már meg és tudom milyen az. Azt hiszed az a erőszakos emberek csak úgy a semmiből rád támadnak de nem. A fiú kívülről mindenkinek adta a szépet és jót de belülről egy szörny volt. Én is bedőltem neki... undorodók a férfiaktól. Szóval nem engedném el főleg 2 hónapos kapcsolatban.
2022. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
26%
Simán, sőt még veszek nekik 1 karton cigit, pár gramm füvet, némi kpt extrába.
2022. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
56%
75 tehát minden haszontalant, persze gumit azt nem.
2022. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
77%
Egy hétvégére mondjuk igen, de iylen egy hetes aktegóriára még nem.
2022. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
Én nem biztos, hogy meg engedném. De tiltani nem tiltanám, inkább leülnék vele beszélgetni, hogy hogyan vigyázzanak magukra és egymásra. Esetleg adsz neki egy doboz óvszert. (mert már most szexelnek, vagy nyárig tuti meglesz az első) el látnám hasznos tanácsokkal, és tisztelettudóan bánnék vele,, nem pedig lekezelően, ahogyan sokan szokták.
2022. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
48%
És ha 43 éves a pasija?
2022. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván nem. kölykök felügyelet nélkül egy hétig, ráadásul ez egyik egy kanos kis hülye, borítékolható hogy baj lesz.
2022. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!