Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat a 18 éves barátjával nyáron nyaralni a Balatonra?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, milyen messze van a Balaton. Nem mindegy hogy 50 vagy 200 km.
2022. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nyárig nagyon sok idő van még, vagy 6 hónap, mire eljön a nyári szünet. Addig ezek 5x is szét is mehetnek, de össze is fekhetnek ahányszor csak akarnak, hiszen dugni nem csak otthon éjjel lehet. Meg tegyük fel tényleg jóravaló a gyerek, ez meg csak kiderül, inkább járasd hozzátok, akkor szem előtt van, te is jobban megismerheted a srácot. Aztán ki tudja, bár 3 év ebben a korban igen csak nagy különbség.

Én csak annyit mondanék a helyedben, hogy majd a nyári szünet elején visszatérünk a témára.

2022. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
100%
Sok tényezős, így nem lehet válaszolni.
2022. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
Nekem anno 15 éves volt a barátnőm (2 évvel fiatalabb nálam) mikor először nyaralhattunk a balatoni családi nyaralónkban. Neki a szülei úgy tudták, hogy családilag vagyunk lent, anyukám még beszélt is az anyukájával, úgymond falazott nekünk. Egy hetet nyaraltunk de az utolsó nap volt egy kisebb balesetem, ami miatt utána még egy hétig nem tudtam lábra állni, úgy hogy még otthon is "nyaraltunk" egy hetet miután hazajöttünk. Egyébként jól sikerült a nyaralás, már előtte is aludt nálunk elég sokszor. Nekünk 2 lányunk van, a nagyobbik már 9 éves (még nem pasizik :D ) de ha úgy alakulna pár év múlva, hogy ismerjük a csávóját elengedném nyaralni. 30/F
2022. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
75%

Az én 16 éves barátnőmet nem engedték el, így titokban kellett jönnie, úgymond “táborba” ment.

F37

2022. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!